Rüyada arap görmek, yaşamın kolaylaşmış olmasına, borçların azalmış olmasına, işlerdeki ağırlığı olan yükün hafiflemiş olmasına yorumlanır. Aydınlık ve esenlik manasına çıkar, hastaların şifa bulmuş olmasına, hüzünlerin bitmiş olmasına, darlığın ve yokluğun son bulmuş olmasına, keyfin ve rahatın yerine gelmiş olmasına ve hem malda hem de parada artış olmasına delalet eder. Rüyada arap görmek, güzel, hayırlı ve hijyenik havadisler alım yapılmasına, yüzlerin gülmesine ve moralin yerine gelmiş olmasına delalet eder.    Rüyada Arap Birini Görmek

  Sevindirici bir rüyadır. Şahsın yaşamında ortaya çıkacak olan sevindirici olaylara delalet eder. Bu gelişmeler aslına bakarsan iş yaşamında olsa da, sevinç aile içine de yansıyacaktır. Bu vesileyle herkes afiyette olacak ve dirlik, düzeni yerine gelecektir.

  Rüyada Arap Alfabesi Görmek

  Ev içinde gündeme gelecek olan can kaybına delalet eder. Bu rüya sahibinin yaşamında büyük bir yas gündeme gelecek ve rüyayı gören kişi epeyce gözyaşı dökmüş olacak anlamına gelir.

  Rüyada Arap Kızı Görmek

  Muvaffakiyetinin ve mutluluğun göstergesidir. İşlerde muvaffakiyet ve yükselmiş olma manasına çıkarken hususi yaşamta da sevindirici olaylar gündeme geleceği biçiminde yorumlanır. Bilhassa iş yaşamında önemli olaylar olacak şahsın hem makamı hem de maaşı yükselecektir.

  Rüyada Arap Sabunu Görmek

  Çok güzel bir rüyadır. Zira rüyada arap sabunu görülmüş olması yaşamın görülmemiş derecede iyi olmasına ve rüyayı gören kişiye sevinç getirmiş olmasına işaret eder. Kişi, maddi, manevi bütün sorunlarını aşmayı başarmış olacak ve işlerini yoluna koyacaktır.

  in A