Rüyada arazi görmek, aile fertleri ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hane halkından olan şahıslara delalet eder. Gıybet etmeyi sevmiş olan, kem gözlü, taş kalpli ama yalnızca dilde husumet eden bir kişinin var olduğuna yorumlanır. Bir yandan da huzur ve ferah bir yaşama, varlığa, kazanca, nimete ve bolluğa delalet eder.Rüya malikinin zevkte, dirlik, düzeninde, hoşlukta ve hayır içinde olacağına yorumlanır.  Rüyada Arazi Satmış olun Almak

  Rüyada arazi satmış olun almış olduğunu gören şahsın rüyası, hayırlı ve uğurlu olacak bir gönül işine başlamış olmaya ve bahse konu olan insanla memnun sona ulaşmış olmaya yorumlanır. Kişi, arama yaptığı özelliklerde ve kafasına yatan insanı bulmuş olup, onunla bahtiyar olacak anlamına gelir.

  Rüyada Arazi Satmak

  Rüyası esnasında arazi sattığını gören şahsın keyfinin, rahatının ve ağızının tadının kaçacağı değişik olayların baş göstereceği değerlendirmesi yapılır. Rüyayı gören kişinin yaşamının ve sistemin bozulacağı, ev içinde mutluluğunun yok olacağı, uzlaşmazlıkların ve kargaşaların ortaya çıkacağı biçiminde yorumlanır.

  Rüyada Ekili Arazi Görmek

  Rüyada ekili arazi görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin artacağı manasına çıkar. Bolluk, bolluk, sevinç, rahat olmak suretiyle yorumlanır ve şahsın zenginliğinin ve malının çoğalmış olacağına delalet eder. Kısmet, talih ve gelir kapılarının açık olacağı biçiminde değerlendirmeye tabi tutulur.

  Rüyada Kurak Arazi Görmek

  Rüyada kurak arazi görmek, sistemin bozulacağı, işlerin kesileceği, talihin ve kısmetin kapanacağı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin geçim derdine düşmüş olacağına ve parasız ve ekmeksiz günler geçirmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Sulak Arazi Görmek

  Rüyada sulak arazi görmek, şahsa başkası kısımından nasip olacak mülk sahibi olmaya delalet eder. Bir kimse yardımıyla mülk sahibi olmaya şöylece paraya ve mala ulaşmaya yorumlanır. Rüya sahibinin huzur, gösterişli ve rahatlıklı bir yaşama ereceğine, yakaladığı bu talihin güvence olacağına ve ömür boyu sürmüş olacağına işaret eder.

  in A