Rüyada arı soktuğunu görmek, şahsın kazanımlarının etrafınca kıskançlıkla karşılandığını, hakkında ileri geri laflar konuşulduğunu ve dedikodular sebebi ile kimi dargınlıkların gündeme geleceğini tabir eder. Rüyada arı sokan şahıs hasımlarının zehrin tesiri altında bırak laflarına maruz kalır. Rüyası esnasında ansızın çok arınmış olun kendini soktuğunu görmüş olan kimse ise kötü bir problem sebebiyle haneni terk eder, başka şehre ya da ülkeye göç eder.  Rüyada Bal Arısı Görmek

  Şahsın çok çalışkan birisi olduğuna ve sürekli güler yüzüyle insanların beğenisini ve takdirini topladığına delalet eder. Akrabasına ve etrafına yardımcı olduğu gibi, işveren ise çalışanlarına haksızlık yapmadığına, iyi davrandığına yorumlanır. Rüyada bal arısı görmek bununla birlikte henüz evlenmemiş kimseler için tatlı dilli bir benzere de tabir edilir. İş yaşamında bol kazanca da dikkat çeken rüya, zengin bir yaşam sürüleceğine de tabir edilmektedir. Ansızın çok bal arısı görmüş olmaksa çok miktarda bir paraya, aile içerisinden kalmış olan çok kıymetli bir mirasa ulaşmaya da yorumlanır. Rüyada çok sayıda bal arısı görmüş olan kişi ilim sahasında büyük mutlu edici sonuçlara imza atar.

  Rüyada Bal Arısı Soktuğunu Görmek

  Çok ani gelişen güzel hadiselere ve şahsın beklemediği kimseler kısımından büyük bir yardım alacağına yorumlandığı gibi, şahsın başına şans kuşunun konduğuna da tabir edilir. Her cepheden talihli bir evreye girildiğine, yaşanan sorunların sona erip, arzulanılan biçimde bir yaşam sürüleceğine de yorumlanır.

  Rüyada Arı Öldürdüğünü Görmek

  Rüyayı gören kişinin büyük kayıplar yaşayacağına ve maddi ziyana uğrayacağına delalet eder. Rüyası esnasında arı öldürdüğünü görmüş olan kişi işini kaybeder, yiyip içeceği şeylerden olur ve borcu artar. Aile içinde sıkıntı verici duruma ve rahatsızlığa da yorumlanır.

  Rüyada Arı Soktuğunu Görmek Psikolojik Yorumu

  Psikolojik olmak suretiyle korkulu durumları olan kimseler rüyalarında korktukları nesne ya da hadiselere dair semboller görürler. Arıdan korkan kimseler rüyalarında sıklıkla arı sokması görebilir, bu son derece normaldir. Arı sokması yaşamış kimseler de benzerlik gösterecek biçimde rüyalar görebilirler.

  in A