Rüyada dostunu görmek, yaşamta muvaffakiyetli olmaya, büyük adımlar atmaya, büyük kararlar alım yapmaya ve rüyayı gören kişinin beklentilerinin kendisi dileği yönünde yerine gelmiş olmasına tabir edilir. Kişi, özellikle meslek yaşamında kendisini ileri götürecek, geliştirmiş olacak ve daha iyi bir mevkiye taşıyacak işler yapacağı bu vesileyle vizyonun da artacağı manasına çıkar. Rüyada dostunu görmek, saadet getirecek güzel havadisler alım yapmaya, takdir görecek ve yüceltilmiş olacak işler yapacak olmaya yorumlanır.  Rüyada Dostunu Ölmüş Görmek

  Rüyada dostunu ölmüş görmek, rüyada yaşanan olayın tersine bahse konu olan insanın öyleki rüyayı gören kişinin rüyası esnasında gördüğü şahsın oldukça uzun bir hayat süreceği ve rüyayı gören kişinin o kimsenin kendine saadet getirecek güzel ve hayırlı havadislerini alacağı biçiminde tabir edilir.

  Rüyada Dostunu Hamile Görmek

  Rüyada dostunu hamile görmek, rüyayı gören kişi ile değil, rüya sahibinin gördüğü insan üstünden yorumlanır ve hamile olduğu görmüş olunan dostın sevindirici olaylar yaşayacağı ve bunun da rüyayı gören kişinin kulağına geleceği ve kendinin dostı ismine ziyadesiyle sevinç duyacağı manasına çıkar.

  Rüyada Dostunu Gelinlikle Görmek

  Bir şahıs şayet rüyası esnasında bir dostunu gelinlikle görecek olursa bahse konu olan insanın maddi imkânlarının artmasını sağlayacak bir iş alacağına, kazanımlarının artış göstereceğine, hanendeki nimetin de, rahatın da çoğalmış olacağına tabir edilir bununla birlikte sürpriz bir ambalaj alım yapmaya yorumlanır.

  Rüyada Dostunu Dövmek

  Rüyada dostunu dövdüğünü görmüş olan kimse o kimseye bir mevzuda yardımcı olacak, onun bir yetersiz kısmını gidermiş olacak, ayıbını örtecek veya bir derdini dinlemiş olarak ona fikir verecek anlamına gelir. Bu rüya arkadaşlığın ve dostluğun pekişeceği ve aradaki bağın daha çok kuvvetleneceği ile tabir edilir.

  Rüyada Dostunu Öldürmek

  Rüyada dostunu öldürmüş olmak, rüya sahibinin, genişliğe çıkmış olacağına, hayırlı işlerde yer alacağına, iyi bir nasip ile evlilik yapacağına ve bol ve bolluklu kazanç sahip olacağına yorumlanır.

  in A