Rüyada dostunun izdivaç ettiğini görmek, yaşamında hem maddi doğrultudan hem de manevi bakımdan pozitif biçimde gelişmeler olacağına yorumlanır. Dostınızın huzur dolu bir evreye gireceğinden ve alacak olduğu güzel havadislerden de laf edilebilir. Rüya ile alakalı öbür değerlendirmeler arasında, şanslı bir olay yaşamak ve iyi bir nasip maliki olmak da vardır. Oldukça güzel bir rüya olmak suretiyle yorumlansa da rüyadaki kimi detaylara da dikkat etmek gerekir. Misal vermiş olmak gerekirse, kara gelinlikle görmek kötü bir bilgi alacağına yorulmuş olmaktadır. Rüyalarla birlikte görmüş olunan yan ögeler da belirleyici rol oynamış olmaktadır.  Rüyada Dostlarının İzdivaç ettiğini Görmek

  Gördüğünüz kişilerle alakalı sevindirici olaylar olacağı beklenmelidir. Size göre ise bir ayrılık laf mevzusu olacaktır. Bu ayrılık bir gönül problemi ile alakalı olabileceği gibi, işten ayrılmış olmak biçiminde de düşünülmelidir.

  Rüyada Arkadaşınla İzdivaç ettiğini Görmek

  Bu günlerde bir kişiyle girişilecek olan ortaklığı izah etmektedir. Bu ortaklık maddi cepheden olacak ve güzel neticeleri da birliktende getirecektir. Alacak olduğunuz kararların da hayırlı olması, uzun bir müddet huzur dolu olacağınızı müjdelemiş olmaktadır.

  Rüyada Dostunun Gelinlik Giydiğini Görmek

  Dostınızın gelinliği ak ve olumsuz bir vaziyet laf mevzusu değilse, yakın vakit içinde bir muvaffakiyetinin havadisini alacağınıza yorumlanır. Rüyada arkadaşınızla sohbet ediyorsanız, aynı vaziyetin size göre de geçerli olması imkan dahilindedir.

  Rüyada Dostunun Nişanlandığını Görmek

  Dostınızın bir karardan döneceğini ihbar eder. Bu karar, yaşamını ciddi manada etkilemiş olacak özelliktedir. Vazgeçtiği kararın ne kadar doğru olduğunu ise zamanla anlayacaktır. Bu cepheden, neticesinde hayır getirecek rüyalardandır.

  Rüyada Dostunun Sözlendiğini Görmek

  Dostınızın bir konuyla alakalı görevlendirilecek olduğuna yorulmuş olmaktadır. Bu vazife herhangi bir mevzuda olma ihtimali var. İş yerindeki bir vaziyet akla gelmemelidir. Vazifeden kasıt, bir aktivitete faal olmak suretiyle yer alım yapmaktır.

  in A