Rüyada arkadaşınla atışma etmek, umumilikle aşk bağlantısına, bu günlerde bir gönül macerası yaşayacağına, hoşsohbet bir kişiyle konuşmuş olmaya, epeydir beklenen bir mutluluğa ermeye, hayırlı haberlere, esas yaşamda insanlarla iyi geçinmiş olmaya, güzel bir camia içinde bulunmuş olmaya delalet etmektedir. Bu rüyayı görenin kısa vadede çok seveceği ve kendinse güvenebileceği bir dostu olur ya da dostları ile güzel zaman geçirir.  Rüyada Dostı İle Tartıştığını Görmek

  Rüyası esnasında dostı ile tartışmış olan kimse şan ve şöhret maliki olmak suretiyle, insanlar arasında seçilen biri olur. Bu rüya istek ve arzuların gerçekleşip şahsın dileği gerçekleşmesine delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kısa vadede memnun edici bir haber alabilir. Gene hayırlı işler yapacak olmaya, güzel insanlarla sohbete, dürüst ve hoşsohbet insanlarla tanışmış olmaya, para biriktirmiş olmaya, koktuğundan emin olmak suretiyle selamet içerisinde hissetmiş olmaya delalet etmektedir. Kimi rüya tabircilerine göre ise esas yaşamda da atışma etmeye, insanların arasını bozmuş olmaya, yakın ile bağlantıları kesemeye tabir edilir.

  Rüyada Sınıf Dostları İle Atışma Ettiğini Görmek

  Rüyada dövüştüğünü görmek umumilikle esas yaşamda uzlaşmaya ve cemiyet içinde iyi bir ad maliki olmaya delalet etmektedir. Dolayısıyla rüyası esnasında sınıf dostları ile atışma eden kimse, gerçekte iyi arkadaşlar edinir ve güzel bir cemaatin sohbetinde bulunur. Bu rüya dostları ile hoşça zaman geçirmeye, arama yaptığı mutluluğa ulaşmaya, gönül bağlantılarına, anlaşacağı arkadaşlar edinmiş olmaya, edilen yeminlere, emanete riayet etmeye delalet etmektedir.

  Rüyada Tanımadığı Bir Kişiyle Atışma Ettiğini Görmek

  Rüyası esnasında tanımadığı bir kişiyle atışma eden şahıs dünyada kendine hürmet duyulan, kuvvetli ve kudretli bir kişinin yanına girer. Bu rüya şan, şöhret kazanmaya zengin olmaya, işlerin rayına girmesine yorulmuş olmaktadır. Rüyada tanıdığı bir kişiyle atışma eden, o kişiden iyilik görür ve kendine hayır kavuşur. Rüyada tanıdığı bir kadınla atışma eden ise o bayanın kocasında yardım görür ve sorunları giderilir.

  in A