Rüyada armut bitkisi görmek, hayırdır. Aile yaşamındaki huzura, iyiliğe ve rahata delalet eder. Rüyayı gören kişinin hakkıyla, emeği ve onuruyla ekmek parasını çıkarmış olmasına işaret eder. Bununla birlikte kişilik ve kariyer maliki olmak biçiminde değerlendirmeye tabi tutulur. Gönül işlerinden yana mutluluğu yakalamış olmaya ve hayırlı kimselerle tanışmış olmaya delalet eder. Rüyada armut bitkisi görmek, rüyayı gören kişi için hayatının sonuna kadar memnun olacağı, huzur dolu ve sıcak bir yuva kurmuş olmasına, benzeri ve çocukları ile sevinç içinde yaşamasına yorumlanır.  Rüyada Armut Bitkisinde Armut Görmek

  Büyük bir talih yakalamış olmak manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin arzuladığı ve gerçeğe dönmesi için büyük çabalar gösterdiği işlerinin pozitif biçimde sonuçlanmasına ve harcadığı çabanın bedelini alım yapmasına işaret eder. Mutluluk gözyaşları dökmüş olmak biçiminde açıklanır.

  Rüyada Armut Yemek

  Rüyada armut yemek, önem derecesi düşük bir problem gündeme geleceği biçiminde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin keyfini bozacak fakat büyük bir baş sızlamasına sebep olmayacak kadar da gayri ciddi bir sorununun açığa çıkacağına ama büyümeden denetleme altına alınacağına yorumlanır.

  Rüyada Armut Toplamak

  Rüyada armut topladığını görmüş olan kimse okul ömrü boyunca hep muvaffakiyetli olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin geleceği parlaktır ve ileride bir bilge olacak kadar gelenekli ve tecrübeli olacak ayrıca etrafındaki şahısları de bilmiş olmadıkları mevzularda aydınlatacaktır diye tabir edilir.

  Rüyada Armut Almak

  Rüyada armut alım yapmak, program ve planların istenildiği gibi işlemeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi yaptığı planları uygulamaya geçiremeyecek ve işler istediği doğrultuda ilerlemiş olmayacak dolayısıyla de yeni düşünceler üretmek halinde kalacaktır.

  Rüyada Armut Satmak

  Rüyada armut satmış olmak, sıkıntılı olayların yaşanmasına, kötü havadislerin alım yapılmasına, çirkin laflar işitilmesine veya söylenmesine delalet eder. Rüyayı gören kişinin keyfinin kaçmasına ve moralinin bozulmaya uğramasına sebep teşkil edecek değişik hadiseler gündeme gelecektir.

  in A