Rüyada armut toplamak, şahsın bilhassa maddi mevzularda ufak fakat önem derecesi yüksek bir yardım alacağı ve sorunlarından kurtuluşa ereceği manasına çıkar. Toplanılan armut sayısı çoksa bu halde alımı yapılacak yardım da büyük olur. Olgunlaşmış sarı armut toplayan şahıs, maddi cepheden son derece büyük bir gelire kavuşur ve bolluk içinde yaşarmış ol. Ham armut topladığını görmüş olan kimse ise, sağlığı ile alakalı devamlı problem yaşarmış ol ve yaşam niteliki düşer. Ham armut toplamak bununla birlikte şahsa söylenecek son derece büyük bir yalana da işaret etmektedir.  Rüyada Sezonsuz Armut Yemek

  Sezonu olmadığı halde rüyası esnasında armut yediğini görmüş olan kimse, yasa dışı yollara başvurur ve haram kazanç sahip olar. Yiyip içeceği şeylerde düşüş olur ve aile birliği sarsılır. Vakitsiz armut yemek bununla birlikte yapılacak hata bir evliliğe ve yatırımlara da delalet eder. Para ve vakit kaybı kadar, gönül bağlantılarında de aranılanı bulamamaya ve düş kırıklığı yaşamaya işarettir.

  Rüyada Armut Görmek

  İşsiz bir kimse rüyası esnasında armut görecek olursa işe girer. Sorunlu şahıslar için ise gelmiş olacak önem derecesi yüksek yardımları gösterir. Yaşlı bir kimse rüyası esnasında armut görecek olursa ecelinin yaklaştığına delalet etmektedir. Rüyada armut görmek nimet açısından kısmetlerin artış göstereceğine ve bol rızık maliki olunacağına da tabir edilir. Şahıs rüyası esnasında el içinde ansızın çok armut tutuyorsa gelmiş olacak büyük bir mirasa tabir olur.

  Rüyada Armut Satmak

  Rüyası esnasında armut sattığını görmüş olan kimse, bütün malını kaybedeceği ve parasız kalacağı bir evreye girer ve büyük yanlışlar yapar. Parasal cepheden gündeme gelecek ziyan kadar akrabası içinde de birçok stres ve sorun baş gösterir. Rüyada armut satmış olmak umumilikle elden mal çıkmış olacağına ve çekilmiş olacak meşakkatlara delalet eder.

  Rüyada Armut Yemek

  Sezonsuz armut yediğini görmüş olan kimse etik olarak zayıf ve şahısı kullanmış olan bir kadınla bağlantıya girer. Bir bayan sezonsuz armut yiyorsa kocasından boşanır. Hasta birisi vefat eder ve iş maliki olanlar da işinden çıkar. Sezonunda armut yenildiğini görmüş olmaksa, kazancın artış göstereceğine, çocuk maliki olunacağına ve iş mevzusunda verimli, kısmetli bir sene geçirileceğine tabir olur.

  in A