Rüyada armut görmek rızık, kazanç, mülkiyet anlamına gelir. Rüyası esnasında armut görmüş olan kimse sevineceği ve son derece sevineceği güzel günler yaşayacak anlamına gelir. Sağlıklı bir şahıs rüyası esnasında armut görecek olursa sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta şahıs için hastalığına ilaç bulmuş olmaya, haneli bir bayan için çocuk maliki olmaya, henüz evlenmemiş şahıslar için hayırlı kısmetler manasına çıkar. Armudu tam vakitinde görmek kazancın artması manasına çıkarken, vakitin olmadığı halde armut görmek sorunlara, problemlere ve sağlık meselelerine işaret eder. Bir başta tabire göre rüyada tam vakitinde görmüş olunan armut fırsat, vakitsiz görmüş olunan armut ise gıybet manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin çevresindeki kıskanç şahısların kendisisi için gıybet ettikleri değerlendirmesi yapılır.  Rüyada Armut Yemek

  Rüyada armut yemek iyi görülmemektedir, ortaya çıkacak olan sağlık sıkıntılarının bir işareti olmakla beraber bununla birlikte fesat ve desise ile kazanılacak olan paraya veya mala işaret eder. Rüyada kalender ve cıvık armut yemek sağlık sıkıntına veya helal olmayan rızka delalet eder.

  Rüyada Armut Bitkisi Görmek

  Rüyada armut bitkisi görmek hayırlı çocuklara, memnun ailelerin kendilerine ve hayırlı nikâhlarla kurulacak olan yuvalara delalet eder. Ama armut bitkisi sıhhat problemleri ile çaba eden şahıslar için iyi görülmemektedir bu şahsın yaşamını kaybetmiş olması manasına çıkar. Rüyada armut bitkisinde bol kadar armut görmek şahsın elde edeceği zaferlere delalet eder.

  Rüyada Armut Toplamak

  Rüyada armut toplamak büyük bir mala delalet eder. Rüyası esnasında armut topladığını gören müşterek olan bir maldan büyük bir hisse alacak anlamına gelir.

  Rüyada Armut Almak

  Rüyada armut almış olduğunu görmüş olan kimse bir işini askıya alım yapmak zorunda kalmış olacak anlamına gelir.

  Rüyada Armut Satmış olun Almak

  Rüyada armut satmış olun alan şahıs kimi sorunlarla karşı karşıya gelecek ve bu nedenle de değişik sorunlar çekmiş olacak anlamına gelir.

  in A