Rüyada asa görmek, cemiyetde iyi bir yer edinmiş, hürmet kıymet, sohbeti ve konuşmuş olması cici, yapmış oltukları takdir gören, geleneki ve tahsili ile insanları etkilemiş olmayı başarmış olan bir kişinin var olduğuna delalet eder. Asa ara sıra rüyayı gören kişinin basit rızka ve ruzurlu bir yaşama ereceğine yorumlanırken kimi zaman da tam aksi biçimde yorumlanır ve yokluğa düşmüş olmaya işaret eder.  Rüyada Asa Kullanmak

  Rüyada asa kullanmış olmak, rüya sahibinin tüm manalarda konfor bulmuş olacağına, sorunlarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtuluşa ereceğine, kendine olan özgüveninin yerine gelmiş olacağına, bu sayede yere daha dayanıklı basmış olmayı başarmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Asa Tutmak

  Rüyada asa tutmuş olmak da asa kullandığını görmek kadar hayırlı ve güzeldir. Rüyayı gören kişinin çözümsüz dertlerinin nihayete ereceğine, gelmiş olmaz sandığı güzel günlerinin gelmiş olacağına, yaşamındaki fırtınaların durulmuş olacağına ve her şeyin rayına gireceğine yorumlanır.

  Rüyada Elinde Asa Görmek

  Bir şahsın rüyası esnasında elinde asa görmüş olması, kendisisi için bir ümit kapısı açık hale geleceğine, şahsın de bu vaziyeti kendisi lehine çevirmiş olmak için tüm imkanları kullanıp gerekeni yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu problemlerin üstesinden geleceğine gönülden inanmış olarak bu yönde hareket edip, azimle ilerlemiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Değnek Görmek

  Rüyada değnek görmek, zengin olan fakat bir o kadar da alçak gönüllü kalmış olmayı başarmış olan bir kişinin var olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin elindekini paylaşmış olmayı bilmiş olacak kadar, iyi kalpli olduğuna ve malını da parasını da hayırlı işlere kullandığına delalet eder.

  Rüyada Değnek Almak

  Rüyada değnek almış olduğunu gören şahsın içinden çıkılamayacak duruma gelmiş işlerinde ve düğüm olmuş sıkıntılarını çözmüş olma mevzusunda karşısına kendine yardımcı olacak bir şahsın çıkmış olacağına ve bu şahıs yardımıyla aheste aheste her şeyin rayına girmeye başlamış olacağına delalet eder. Kadri yüce bir insandan dayanak görmek suretiyle kurtuluşa ulaşmaya belirtitir.

  in A