Rüyada asansörden düşmüş olmak, şahsın mertebe kaybetmiş olmasına, iş yaşamında yaşayacağı kimi meşakkatlara ve çekeceği birtakım sorunlara, makam ve mevkinin eksilmiş olmasına ya da çalışmış olma yaşamında arzulanılan neticen alım yapılmamasına, terfi edememeye; şahsın bulunduğu bir vaziyetden başka bir hale geçmesine, dünyaya meylederek ahireti unutmuş olmaya, yapılacak kimi kötü hareketler neticende insanlar arasında küçümsenmeye de tabir edilir.  Rüyada Asansör Görmek

  Rüyada görmüş olunan asansör umumilikle gören şahsın mertebesine, iş yaşamındaki vaziyetine, hususi hayatında akrabasına tabir edilir. Asansör görmüş olan kimse kimi çelişkiler içerisine düşmüş olarak yaşamında kimi kargaşalar yaşarmış ol. Kimi zaman da asansör, rüyayı gören kişinin bakmakla yükümlü olduğu bazılarından ya da kendine yük olan birtakım mevzulardan kurtuluşa ereceğinin işaretçisidir.

  Rüyada Asansörle Yükseldiğini Görmek

  Rüyada asansörle yukarı doğru yükselmiş olan şahıs derhal olmasa da zamanla işinde yükselmiş olarak güzel bir mertebeye ulaşır. Bu rüya, umumilikle iş hayatınızda yaşayacağınız mutlu edici sonuçlara, kimi sorunlardan feraha erip rahatlamış olmaya, hususi hayatınızda güzel ve hayırlı bir yuva kurmuş olmaya, dini manada derecenizin artmasına ve cemiyet içinde hürmet görmüş olmanıza delalet etmektedir.

  Rüyada Asansörün Aşağıya İnmesi

  Rüyada bir asansörde bulunduğunu ve onunla aşağıya indiğini görmüş olan kimse, var işini bırakmış olarak eskisinden farklı bir işe başlar. Bu rüya hayatınızda ortaya çıkacak bir değişikliğin göstergesidir. Hususi hayatınızda ya da çalışmış olma yaşamınızda yeni bir girişim yapmış olacağınıza ya da çelişkide kalmış olduğunuz bir mevzu hakkında karar vermiş olacağınıza de yorumlanabilir. Kimi zaman da bu rüya bulunmuş olduğunuz makamı kaybetmiş olacağınızı gösterir.

  Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

  Rüyada asansörde mahsur kalmış olan şahıs, hiç istemediği bir mevzuda zorlanır ya da hiç ummadığı bir olayla karşılaşır. Bu rüya kimi zaman da bir suç sayılacak bir davranışta bulunmaya ve hapsedilmeye, ara sıra günah işlemiş olup bu günahlardan ötürü vicdan azabı çekmiş olmaya, sıkılmış olmaya, esas yaşamda başınıza gelmiş olacak kimi tatsız hadiselerden ötürü zorluk çekmeye de delalet eder.

  in A