Rüyada aşermiş olmak, rüya sahibinin kendisisi için son derece büyük sürpriz olacak gelişmelerin gündeme geleceği manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin mutluluk içinde olacağına, mutluluğunun katlanmış olacağına, çabalarının boşamış ol gitmeyeceğine, güvendiklerinin kendini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının Allah azze ve cellenin iradesiyle da, kul kısımından da kendine nasip edileceğine yorumlanır. Şans, talih, uğur, iyilik, güzellik ve hayır olmak suretiyle kabullenilir.  Rüyada Hamile Olup Aşermek

  Rüyayı gören kişinin ideallerini yerine getirmiş olma talihi sahip olacağına, bu doğrultuda basamak kaydedeceğine ve yeni yollara ulaşacağı fırsatlara sahip çıkacağına, bu halin da kendini her geçen gün hayallerine bir adım daha yaklaşmış olmasına sebep olacağına işaret eder.

  Rüyada Karpuz Aşermek

  Rüya sahibinin hem gönül hoşluğu hem de dirlik, düzeni içinde olacağına, sorunsuz, sıkıntısız ve çilesiz bir devir geçirmiş olacağına bu müddetde kendisisi için çok yararlı, verimli ve bolluklu işler yapmış olacağına, bu vesileyle kariyerinin de zirvesine yükselmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Erik Aşermek

  Rüyada erik aşermiş olmak iki farklı biçimde açıklanır. Rüya sahibinin uykusunda ekşi erik aşermiş olması şer olmak suretiyle kabullenilir ve aksiliğe, başarısız olunmaya, mutsuzluğa ve musibete belirti ettiği ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda tatlı eriğe aşerdiğini görmüş olması de hayır olmak suretiyle görülür ve müjde olduğu doğrultunda tabir edilir.

  Rüyada Tatlı Aşermek

  Rüyayı gören kişinin kazanımlarını büyük bir zevkle, huzurla ve dirlik, düzeni içinde yiyeceğine, hayatdan istediklerini alacağına, şöylece yaşamından mutlu olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin rahatlığa, bolluğa, bolluka ve mülk sahibi olacağına ve iyi koşullarda yaşayacağına işaret eder.

  Rüyada Kiraz Aşermek

  Rüya sahibinin işlerinin rahatlayacağına, yaşamının pozitif biçimde devam edeceğine, sürpriz gelişmelerin peş peşe gelmiş olacağına, sırtındaki ağırlık halin ve yükün azalmış olacağına, yolundaki engellerin kalkmış olacağına, bunun da kendini istediği yaşama adım adım taşıyacağına yorumlanır.

  in A