Rüyada asfalt görmek, güzel ve hayırlı rüyalar arasında kabullenilir. Rüyayı gören şahsın, çok çalışkan ve hırslı olduğuna, bu meziyetleri yardımıyla gelecekte kendisisi için çok iyi işler yapmış olacağına ve mülk sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bahtının ve önünün açık, hayallerine, arzularına ve amaçlarına giden yolların da hijyenik olduğu manasına çıkar. Bu rüya, şahsın yaşamta her sahada başarı sağlayacağına işaret eder.  Rüyada Asfalt Yol Görmek

  Rüyada asfalt yol görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının yolunda, işinin kuvvetinin de denk gideceğine delalet eder. Kişi, hiçbir işini yarım bırakmayan, almış olduğu sorumluluğu yerine getirmiş olma sağ duyusuna sahip çıkan şöylece yaşamında hiçbir vakit düş kırıklığı yaşamayacak kimse olmak suretiyle tasvir edilir.

  Rüyada Asfalt Yolda Yürümek

  Rüyada asfalt yolda yürümüş olmak, rüya sahibinin sistemli ve disiplinli bir yaşamı olacağına ve iş yaşamındaki sistemini oturtmayı başarmış olacağına delalet eder. Kişi, özenli ve fedakâr çalışmış olması yardımıyla gelecekte mesleğinde çok ilerlemiş olacak anlamına gelir.

  Rüyada Asfalt Döküldüğünü Görmek

  Rüyada asfalt döküldüğünü görmek, şahsın esasen hayallerine kavuşma kuvvetine, itikadına ve kudretine malik olduğuna ama daha kendisindeki cevheri keşfetmediğine, birinin kendine yardımcı olması ve akıl vermesi halinde muvaffakiyetde limit tanımayacağına yorumlanır.

  Rüyada Asfalt Zifti Görmek

  Rüyada asfalt zifti görmek, bereket, bolluk, sevinç ve muvaffakiyet manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin çabalarının ve çalışmalarının boşamış ol gitmeyeceğine, alın terinin bedelini alacağına ve kazanımlarını arttırarak, geçimini çok daha huzur sağlayacağına işaret eder. Bu sayede yaşam daha bir basit ve güzel hale gelecektir diye tabir edilir.

  Rüyada Yola Asfalt Dökülmesi

  Rüyada yola asfalt dökülmüş olması, rüya sahibinin, yatırımlarının gayesine ulaşmış olacağına, derhal olmasa dahi gelecekte kendine mutlak suretle, muvaffakiyet, kazanç ve kar getirmiş olacağına delalet eder.

  in A