Rüyada aşık olduğu şahısı görmek, değişik biçimlerde tabir edilmektedir. Şayet aşık olduğunuz şahıs rüyanızda size teveccüh ediyor ya da sevginize bedel veriyorsa bu rüya yakında muradınıza ereceğinizi, sevmiş olduğunuz şahsa kavuşacağınızı belki de evleneceğinizi göstermiş olmaktadır. Rüyası esnasında aşık olduğu şahsın kendine yüz vermiş olmadığını görmüş olan kişi, umduğuna nail olamaz. Bu rüya kalbinizin kırılmış olacağına ve gönül problemlerinde sizi beklemede olan hüzüne işaret eder. Rüyası esnasında aşık olduğu şahıs ile konuşmuş olan, esas yaşamda da ona olan hislerini açıklar. Şayet o kimsenin yüzü gülüyorsa müspet bir yanıt alacağınıza şayet gülmüyorsa olumsuz bir cevap gelmiş olacağına delalet etmektedir.  Rüyada Aşık Olduğu Şahıs İle İzdivaç ettiğini Görmek

  Rüyada bir kimse esas yaşamda sevdiği ve aşık olduğu şahıs ile evlenmiş olsa, bu rüyası yakında sevdiği şahıs ile ya da ondan daha hayırlı bir kimse ile izdivaç edeceğine ya da nişanlanmış olacağına delalet etmektedir. Rüyası esnasında tanımadığı birisine aşık olan ve onunla evlenmiş olan, günlük yaşamda bir kısmete kavuşur ve o kimse ile memnun, huzur dolu bir yuva kurar. Rüyada sevmediği biri ile evlenmiş olan ise hayırsız bir kişiyle karşılaşır ya da bu rüya size elverişli olmayan bir bayan ya da erkekle aşk bağlantısı yaşayacağınıza tabir edilmektedir.

  Rüyada Aşık Olmak

  Rüyada aşık olmak hastalıktır. Bu rüya sahibi bedenen veya ruhen bir rahatsızlığa tutulur. Rüyada aşık olmak esas yaşamda da kalbınızı birisine kaptırmış olup aşk acısı çekeceğinizin işaretçisidir. Rüyası esnasında kendine elverişli olmayan bir kişiye aşık olan dünyevi bir rahatsızlığa tutulur. Bu rüya melankolik ruh haline ve karamsar hissiyatlara da delalet etmektedir.

  Rüyada Aşık Olduğu Şahısı Görmenin Psikolojik Tabiri

  Rüyada aşık olduğunu görmüş olan kimse, iç aleminde bu istekle yaşamaktadır. Bu rüya içinizde yaşadığınız yalnızlığı, sizi korumuş olup kollamış olacak ya da hissiyatlarınızı paylaşmış olacağınız bir sevgiliye duymuş olduğunuz özlemi dilemiş ol getirir.

  in A