Rüyada aşık görmek, şahsın romantik ve duygu yüklü yapısı sebebi ile her güzelliğe alaka duyduğunu, bu halin hususi yaşamında ara sıra sorunlara ve kıskançlıklara sebep olduğunu delalet eder. Aşık görmek, yaşamın gerçeklerine yüz çevrilip daha fazla düşünce dünyasında yaşanıldığı için, arzulanılan mutlu edici bir sonuca ulaşılamadığına, şahsın daha mantıklı yaklaşımlarda bulunmuş olarak, akli delilleri ön planda tutan çözümler geliştirmiş olması gerektiğine de ikazda bulunur. Haneli kimseler için şahsın benzerine duyduğu alakanın azaldığına, hanen içinde soğuk rüzgarlar estiğine de işaret eder.  Rüyada Aşık Olmak

  Epeycedir hayali kurulan bir mutluluğa erişmiş olmak ve gönül dünyasını zenginleştirecek, akli melekeleri yüksek, dürüst, cici sohbet bir insanla görüşmüş olmak manasına çıkar. İkili bağlantılarda ancak şahıslar için güzel bir aşkın da kapıda olduğuna ve bekarlar için de evlenmiş olabilecekleri bir kısmetle karşılaşacakları biçiminde yorumlanır. Aşık olduğunu görmüş olan kimse çok heyecan duyacağı bir işin içine girer ve yeni dost etrafı edinir. Maceralarla dolu geçecek bir hayata de dikkat çeken rüya, şahsın her güzel şeye alaka duymuş olması sebebi ile konsantrasyonunu yitirip sorunlu vaziyetler yaşayacağı manasına da gelir.

  Rüyada Aşık Biriyle Tanışmak

  Rüyası esnasında esas yaşamda tanıdığı birine aşık olduğunu ve onunla tanıştığını görmüş olan kimse esas yaşamında da o kimse ile buluşup hayati önem arz eden bir konuda görüşür. Henüz evlenmemiş şahıslar için karşılarına çıkmış olacak birçok kısmete ve herkes kısımından beğenilmiş olmalarına işarettir. Duygu yüklü kararlar alım yapmaya ve hadiselere gerçekçi yanlarından bakılamadığına da tabir edilir.

  Rüyada Aşık Görmenin Psikolojik Yorumu

  Aşkın heyecanlı ve coşkulu bir ruh hali içinde olunduğuna, şahsın karşı tipe karşı duyduğu hisleri açamayıp, fikirlerini sadece kendisi içinde yaşadığına, ancak bir yaşama malik olunduğuna delalet etmektedir. Psikolojik olmak suretiyle duygu yüklü yanını esas yaşamında ortaya çıkaramayan ve insanlara soğuk davranmış olan bir kimse olmak suretiyle görüldüğüne de yorumlanır.

  in A