Rüyada askerler görmek, rüyada görmüş olunan askerlerin vaziyetine bağlı olmak suretiyle iki değişik biçimde tabir edilir. Şayet rüya sahibi rütbeli bir asker görmüş olursa, iş yaşamında gerçeğe dönüştüreceği çalışmalar ve meydana koyacağı planların son derece büyük ses getirmiş olacağına bu vesileyle rüyayı gören kişinin çok ünlü biri olacağına ve herkes kısımından tanınmış olacağına işaret eder. Şayet rütbesiz bir asker görülmüş olmuşsa, rüya sahibinin evinin dışarıdan gelmiş olacak hırsızlık gibi vaziyetlere karşı çok itimatlı olduğuna ve hanede kalınarak can güvenliğinin sağlanabileceğine işaret eder.  Rüyada Askerler Kısımından Vurulmak

  Rüyayı gören şahsın, iş yaşamında veya aile yaşamında açığa çıkacak sıkıntılardan dolayı son derece büyük zorluk çekeceğine, gireceği bir işten dolayı son derece büyük bir üzücü olayların gündeme geleceğine ve aklına gelmiş olmayacak kadar büyük ölçüde ziyan edeceğine ve bu sebeple eskisinden farklı bir işe girmiş olmakta tereddüt edeceğine, böyle bir halde da yapmayı murad ettiği işlerden ziyan edeceğine ve bu günlerde iflasın eşiğine gelmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Askerler Kısımından Yakalanmak

  İş yaşamında yaşanan sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, içerisinden çıkılmaz bir hale dönüşeceğine, öbür kısımdan yapılan kimi işlerde kazanç edileceği için pekçok defa borç alınacağına, bu borçlardan dolayı büyük problem gündeme geleceğine ve bu günlerde aile içinde tartışmaların ortaya çıkacağına delalet eder.

  Rüyada Askerler Kısımından Tutuklanmak

  Bu günlerde çok iyi işler başarmış olan rüyayı gören kişinin, işlerinde yaşanan bir sıkıntıdan veya işlerini bozmuş olmaya çalışmış olan birisinden dolayı son derece büyük problemler yaşayacağına, işlerinde aksama olacağına ve çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

  Rüyada Askerler Kısımından Kovalanmak

  İş yaşamında son derece büyük muvaffakiyetler kazanan rüyayı gören kişinin, daha evvel yaşamış olduğu bir sorununun tekrar açığa çıkacağına ve eskisinden daha fazla problem meydana getireceğine işaret eder.

  in A