Rüyada askerlik görmek, rüya sahibinin, iş yaşamında veya aile yaşamında yaşamış olduğu veya yaşayacağı bir problem için benzer, arkadaş ve yakınlarından son derece büyük yardımlar alarak sıkıntıdan kurtuluşa ereceğine delalet edilir. Şayet rüyayı gören kişinin, parasal sıkıntıları mevcutsa bu sıkıntılarının en tez zamanda çözüme kavuşacağına ve aile içinde yaşanan kırgınlıkların düzelmiş olacağına yorumlanır.  Rüyada Orduevi Görmek

  Rüyada orduevi görmek, rüyayı gören kişinin, iş yaşamında ve toplumsal yaşamında çok güvenilir ve hijyenik kalpli bir insan olduğuna ve yaptığı işlerde tüm insanlara hakkını verdiğine ve kendisi hakkını da kimseye yedirmediğine işaret edilir.

  Rüyada Askeri Gazino Görmek

  Rüyada askeri gazino görmek, rüya sahibinin, aile yaşamı veya iş yaşamı ile alakalı çok güzel ve sevinç verici bir bilgi alacağına tabir edilir.

  Rüyada Postal Görmek

  Rüyada postal gören şahsın, iş yaşamında ve aile yaşamında çok disiplinli, sistemli ve otoriter olduğuna ve yaptığı işlerde bu sebeple ara sıra problemler yaşayıp ziyana uğradığına işaret eder.

  Rüyada Postal Giymek

  Rüyada postal giymiş olmak, rüyayı gören kişinin, aile yaşamında ve iş yaşamında eşyaların sistemli olması ve hijyen mevzularındaki takıntılarından dolayı sürekli eksik birşeyler bulduğuna işaret edilir.

  Rüyada Postal Çıkarmak

  Rüyada postal çıkarmış olmak, iş yaşamında ve toplumsal yaşamta karşılaşılacak kimi problemlere ve sorunlara karşı hazırlıksız yakalanmaktan korkulduğuna ve bu sebeple iş yaşamında azıcık çekinik davranıldığına yorumlanır.

  Rüyada Kasatura Görmek

  Rüyada kasatura görmek, rüya sahibinin, epeycedir yapmayı murad ettiği ve hayal ettiği işe girişmiş olacağına ve hem büyük ölçüde maddi kazanç sağlayacağına hem de son derece büyük muvaffakiyet sağlayacağına işaret edilir.

  Rüyada Kasaturanın Kırıldığını Görmek

  Rüyada kasaturanın kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin, kendini çekemeyen insanlardan veya hasımlarından son derece büyük bir darbe yiyeceğine tabir edilir.

  in A