Rüyada askı görmek, rüya sahibine göre farklılık göstermiş olmasına rağmen umumi olmak suretiyle, yapılan işlerde muvaffakiyet kazanılmasına ve problemlerin zamanla çözülmüş olmasına işaret eder. Sevilmiş olan şahıslardan dayanak alımı yapılıp problemlerin hakkından gelineceğine ve atılmış olan adımların herkes kısımından beğenilmiş olup şahsa hürmet ve saygı olmak suretiyle dönmüş olacağına delalet eder. Ayrıca, aşk yaşamında ortaya çıkacak değişikliklere de tabir edilir.  Rüyada Elbise Askısı Görmek

  Rüyada elbise askısı görmek, askı görmekle aynı anlama gelir. Senelerdir yapılan çalışmaların meyvesini vermiş olacağına, alımı yapılan iyi dilekleriyle aile yaşamında güzel şeyler gündeme geleceğine ve kısmetin açık hale gelip hayırlı bir kişiyle evlenileceğine işaret eder.

  Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek            

  Rüyada ayakkabı çekeceği görmek, iş ve aşk yaşamında gündeme gelecek problemlere ve bu problemler gün çektikçe büyüyüp içerisinden çıkılmaz bir hale dönüşeceğine delalet eder. Rüya malikinin, sabırlı ve hoşgörülü davranmış olarak bu problemlerin başarabileceğine ve gündeme gelecek kırgınlıkları veya küslükleri düzeltmiş olabileceğine tabir edilir.

  Rüyada Ayakkabı Çekeceği Kullanmak

  Rüyada ayakkabı çekeceği kullanmış olan şahsın, yaşamış olduğu sıkıntıları çözmüş olmak için çabaladığına ve bunun için sevilmiş olan bir şahısdan dayanak alacağına işaret eder.

  Rüyada Sütyen Görmek

  Rüyada sütyen görmek, şahsın vücuduna iyi baktığına, temizliğine ve beden bakımına ehemmiyet verdiğine ve aynı özeni işinde de göstermiş olup muvaffakiyet kazanacağına yorumlanır.

  Rüyada Sütyen Kopçası Görmek

  Rüyada sütyen kopçası görmek, rüyayı gören kişinin heyecanlı ve romantik bir devir yaşayacağına, hissiyatlarının ön programa çıkmış olacağına ve yaşamtan keyif alacağı günler geçirmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada İç Çamaşırı Görmek

  Rüyada iç çamaşırı görmek, sevgiliden alımı yapılacak güzel havadislere ve hayırlı işlere yorumlanır.  Aynı vakitde, yeni girişimler yapılacağına ve rüyayı gören kişinin yeniliklere elverişli hareket edeceğine delalet eder.

  Rüyada İç Çamaşırı Çıkarmak

  Rüyada iç çamaşırı çıkarmış olmak, rüya sahibinin, hata beslendiğine ve bu sebeple ufak bir huzursuzluk geçirmiş olacağına yorumlanır.

  in A