Rüyada asma yaprağı toplamak, şahsın eline gelecek kuşkulu bir maldır. Bu rüya dikkatli olmazsanız haram işleyeceğinizin ya da elinize helal olmayan bir paranın ulaşmış olmasının göstergesidir. Kimi zaman da asma yaprağı toplayan kimse çıkar sahip olar ya da bahse konu olan insanla büyük bir kişiten çok sevindirici bir nimet ulaşır.  Rüyada Asma Yaprağı Görmek

  Rüyada görmüş olunan asma yaprağının değişik tabirleri vardır. bu rüya, ara sıra izzet ve şeref; ara sıra haram mal ya da kuşkulu para; kimi bilginlere göre o ülkenin gireceği sert bir savaşa; tayin olmaya ya da terfi etmeye; kimi zaman da düşmanlıka, fenalığa ya da şahsın birtakım problemler yaşamasına delalet etmektedir.

  Rüyada Üzüm Bağı Görmek

  Rüyası esnasında üzüm bağı görmüş olan kimse şayet bekar ise yakında evlenir ya da kısmeti açık hale gelir. Üzüm bağı umumilikle bayana tabir edilir. Dolayısıyla bu şekilde bir rüya görmüş olan kimse, bir bayandan çıkar sahip olar ya da rüyayı gören kişiye beklemediği bir bayandan mal kalır. Kimi zaman da üzüm bağı iş hayatında muvaffakiyetli olmaya, kazanç sahip olmaya, terfiye ya da makam maliki olmaya delalet etmektedir.

  Rüyasında Yemyeşil Asma Yaprağı Görmek

  Rüyası esnasında yemyeşil bir asma yaprağı görmüş olan kimse şayet erkek ise çok sevindirici bir kadınla, şayet kadın ise kudretli ve kuvvetli bir kişiyle evlenir. Bu rüya benzerinizin çk hayırlı bir kimse olmasına ve ondan size ulaşmış olacak mal ve paraya delalet etmektedir. Kimi zaman da bu şekilde bir rüya görmüş olan kişi zenginleşir, makam maliki olur.

  Rüyasında Sararmış Bir Asma Yaprağı Görmek

  Rüyası esnasında sararmış bir asma yaprağı görmüş olan kimse, yakında bir rahatsızlık geçirir. Bu rüya umumilikle rahatsızlıkla tabir edilir. Kimi bilginlere göre ise sararmış asma yaprağı, kötü bir kadınla evlenmiş olmaya ya da evlilik hayatınızda yaşayacağınız kimi sorunlara; hanımınızla yaşayacağınız birtakım tartışmalara da tabir edilir.

  in A