Rüyada asma yaprağı görmek arkadaş sohbetlerinde keyifle dinlenmiş olan kimseye işaret eder. Bu şahıs cemiyetde saygınlığı olduğu kadar, her şeye ılımlı yaklaşmış olup, pozitif kısımından bakabilmeyi başarmış olan şahıs olması sebebiyle konuşmuş olmaları da tüm insanlara tatlı gelmiş olmaktadır. Herkes ister ki hep o konuşmuş olsun biz dinlemiş olalım zira çok tatlı dillidir ve hadiselere kendisine has bir yaklaşımı vardır. Bu şahsın anlatım şeklide kendine hastır. Rüyada asma yaprağı görmek bununla birlikte bereket, bolluk, mülk sahibi olmak ve servet ile yorumlanır. Asma yaprağı umumi olmak suretiyle bir erkekle yorumlanır. Bu erkek, tabir yerindeyse para babası olan kişi denecek kadar zengin fakat alçak gönüllü kimsedir.  Rüyada Asma Yaprağı Toplamak

  Güzel ve hayırlı işler yapmış olarak, insanların sevgisini ve hürmetini kazanmak biçiminde tabir edilirken bir de mali durumunun ve kazancın artması ve büyük kısmetler alım yapmak biçiminde açıklanır.

  Rüyada Asma Yaprağı Yemek

  Sorunlardan, sorunlardan ve dertlerden feraha ermeye, en kötü rahatsızlıklara dahi çare bulmuş olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi ikinci kez ömrü boyunca son derece sıkıntılı günler geçirmiş olmayacak, ölümcül rahatsızlıklara yakalanmayacak anlamına gelir.

  Rüyada Asma Yaprağı Sarmak

  Hane ve aile yaşamına düşkün, varlıklı, görsel özellikleri ön planda ve güzel bir bayan ile yorumlanır. Bu bayan dış görünüşü kadar iç alemi bakımından da güzeldir. Tam bir hanım efendi olduğu biçiminde açıklanır.

  Rüyada Asma Bitkisi Görmek

  Rüyayı gören kişinin hem iyi tabiatlı, anlayışlı hem de dinine bağlı, dinde güzel davranışı olan bir şahıs ile yaşamını birleştirmiş olması ve çok memnun olması manasına çıkar.

  Rüyada Asma Bitkisi Dikmek

  Rüyayı gören kişinin tek lokma haram yemediğine, güvenilir ve ahlaklı olduğuna bu vesileyle de Allah azze ve cellenin iradesiyle kendine sürekli rızık nasip olduğuna delalet eder. Alın teri ile çalışmış olup kazanç sağlaması herkes kısımından saygıyla karşılanır.

  in A