Rüyada aşure görmek iyi olmak suretiyle tabir edilen rüyalar arasında değildir. Rüyada aşure gören şahsın başını ağartmış olacak, keyfini kaçırıp keyfini bozacak hadiseler meydana gelecektir. Rüyada aşure görmek sağlık sıkıntılarına, mala haciz gelmiş olmasına, kazancın azalmış olmasına delalet eder. Rüyada aşure görmüş olan kimse kendisisi hakkında söylenmiş kötü sözler duymuş olacak bu hale çok içerlenecek, üzülmüş olacak ve sinirlenmiş olacak diye tabir edilir. Rüyada aşure görmek bununla birlikte üzer üzere gelmiş olacak olan kötü havadislere işaret eder. Rüyası esnasında aşure görmüş olan kimse etrafında de çok dikkat çeken ve kıskanılan şahıs olmak suretiyle yorumlanır. Rüyada büyük bir aşure kazanı görmek nazarlardan korunmaya delalet eder.  Rüyada Aşure Yemek

  Rüyada aşure yemek, aşure görmenin tersine hayra yorulur. Şahsın içerisinde olduğu zor şartlardan feraha ermesine, sağlığına ve keyifine kavuşmasına, afiyette olmasına ve rahata çıkmış olmasına delalet eder. Rüyada aşure yemek bir de şahsın menfaatı olan bir iş için birine dayanak olması veya birisi için çalışmış olması manasına çıkar.

  Rüyada Aşure Dağıtmak

  Rüyada aşure dağıttığını görmek olumlu gelişmelere, pozitif laflar işitmiş olmaya, bol rızık ve nimet sahip olmaya işaret eder.

  Rüyada Aşure Yapmak

  Rüyası esnasında aşure yaptığını görmüş olan kimse herkes kısımından hayırlı olan şahısdır. Bu şahıs yaptığı tüm işlerde en az kendisisi kadar sevdiklerinin de menfaatini gözetmiş olan kimse olmak suretiyle anlatım edilmektedir.

  Rüyada Aşure Yapıldığını Görmek

  Rüyada aşure yapılan yerde bereket ve güzellik olur. Aşure şayet rüyayı gören kişinin hanende yapılıyorsa o hanede geçim sorunu olmaz, aile içerisinde de sakinlik ve rahat hâkim olur. Rüyayı gören kişi aşurenin nerde yapıldığını görecek olursa bu tabir o yerde geçerlidir. Rüyada aşure yapıldığını görmek şahsın meslek yaşamında çitayı çok daha yukarılara taşıyarak, hem muvaffakiyetlerini hem de kazanımlarını arttırması manasına da gelir.

  in A