Rüyada at otomobiline binmek, namuslu ve günahlardan kaçınmış olan bir gence, onunla arkadaş olmaya ya da rüyayı gören kişinin bu özelliklere malik olduğuna delalet etmektedir. Kimi yorumculara göre ise bu rüyaya sorunu olanları ferahlatacak kısa vadede açığa çıkacak haberlere, beklenmeyen yerden gelmiş olacak yardımlara; kimi zaman da yolculuğa çıkmış olmaya, itimatlı ve sevinç dolu seyahate, kuvvet ve azamet kazanmaya, sağlığında oluşmuş olacak meselelere ya da hasta olanlar için şifa bulmuş olmaya delalet etmektedir. Bu rüyayı gören oldukça talihli olduğu bir evreye girer ve her çeşit meşakkatlardan kurtulur.  Rüyada At Otomobilini İttiğini Görmek

  Rüyası esnasında at otomobilini iten şahıs esas yaşamında kimi zorluklarla karşılaşır. Bu rüya kuvvetlikle sahip olulacak muvaffakiyet, azimli olma, sıkıntılarla kazanılacak mal ve para, hüzünden sonra ferahlama ve maddi sorunlardan kurtulmadır. Bu rüyayı göre yaptığı işlerden büyük karlar sahip olar ve ıstıraplarından kurtulur. Gene çalışmış olmak gerektiğine, çalışmış olarak kanaç sağlanılacağına dikkat çeken ve sabretmiş olmayı öğütlemiş olan bir rüyadır.

   Rüyada At Otomobili İle Gezintiye Çıktığını Görmek

  Rüyası esnasında at otomobili ile gezmiş olan şahsın eline meşakkat çekmiş olmadan, kolayca bir mal ya da para ulaşır. Bu rüya ömrü boyunca sorun çekmeyen, her zaman talihi yaver giden, meşakkat yaşamadan zengin olan ya da tüm işleri yolunda giden kişidir. Bu rüya gene seyahatlere çıkmış olmaya, pekçok yer görmeye ve yolculuklarında huzur edip güvenle tekrar gelmeye de yorulabilmektedir.

  Rüyada At Görmek

  Büyük âlimlere göre bu rüya şu biçimlerde yorulur: Rüyada at görenin kadri değeri çok olur; izzet ve mertebeye kavuşur. Bir camiae idareci olur ve emrinde pek çok insan çalışır; bu rüya oldukça hayra yorulur ve bollukun çoğalmış olmasına, rızkın artmasına delalet etmektedir. Gene Hz. Danyal?a göre at rüyası, büyük bir makamın ve mevkinin işaretçisidir. Bu rüyayı gören ya hükümdar olur veya yüksek bir düzeye kavuşur.

  in A