Rüyada ataç görmek, rüya sahibinin disiplinli ve sistemli bir yaşamı olacağı, kurulu sisteminin bozulmayacağı, işinin kuvvetinin de hep denk gideceği manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edinmiş olacağına, şirketlerinin sayısının çoğalmış olacağına, aynı zamandan birçok işi yönetmiş olacak kadar tecrübeli, bilgi sahibi ve donanımlı kimse haline gelmiş olacağına delalet eder.  Rüyada Renkli Ataç Görmek

  Bu rüya da tıpkı ataç görmek gibi müspet neticelere işaret eder ve rüya sahibinin kendisi işinin başına geçeceğine, işveren koltuğunda oturmuş olacağına, ansızın çok işyeri maliki olacağına ve çalışmış olmalarını mükemmel biçimde mutlu edici bir sonucla sürdürmüş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Zımba Görmek

  Rüya sahibinin yeni işlere atılmış olacağına, kendine hayır, bereket, bolluk ve mülk sahibi olmak getirmiş olacak teşebbüslerde bulunmuş olacağına, bunun için sermaye bulmuş olmakta zorlanmayacağına, türlü fırsatlar sahip olacağına ve herşeyi basitçe halledeceğine tabir edilir.

  Rüyada Zımba Teli Görmek

  İyi görülmemektedir ve rüya sahibinin maddi ziyana uğrayacağına, zor duruma düşeceğine, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzülmüş olacağına, darlık içine düşmüş olacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi uğursuzluk yaşayacak anlamına gelir.

  Rüyada Kağıt Zımbalama

  Rüya sahibinin meslek yaşamında daha güzel yerlere gelmiş olmak istediği, daha güzel bir kariyere sahip çıkmak için çabaladığına, bunun için daha çok çalışmış olması gerektiğinin farkında olduğuna ve bu doğrultuda hareket etmeye başlayacağına delalet eder.

  Rüyada Delgeç Görmek

  Rüya sahibinin musibetli bir olayla karşı karşıya geleceğine, kendini iyi hissetmeyeceğine, dolayısıyla muvaffakiyetinin, enerjisinin ve verimliliğinin düşmüş olacağına bu halin çalışmış olma yaşamına olumsuz biçimde yansımış olacağına ve hem işlerinin zayıflamasına hem de kazanımlarının azalmış olmasına sebep teşkil edeceğine tabir edilir.

  Rüyada Raptiye Görmek

  Rüya sahibinin içerisinde olduğu kötü şartlardan ve olumsuz ruh halinden feraha ermesine sebep olacak gelişmelerin ortaya çıkacağı manasına çıkar.

  in A