Rüyada hararet etmek, rüya sahibinin ne kadar kararlı ve korkusuz, cesur bir insan olduğuna delalet eder. Bildiklerinden, inandıklarından ve doğrularından taviz vermeyen, lafına sağdık, her koşulta ve şartda kendisini kanıt etmeyi becerebilen, masaya yumruğunu vurmuş olarak son sözü söylemiş olan bir insanın var olduğuna işaret eder. Bu rüya, lafı üzerine laf söylenmeyecek ve almış olduğu kararlara riayet edilecek bir şahıs üstünden değerlendirmeye tabi tutulur.  Rüyada Havaya Hararet Etmek

  Rüyası esnasında havaya hararet ettiğini gören şahsın, tüm insanlara duyuru edeceği ve mutluluğunu insanlarla paylaşacağı bir olay yaşayacağı manasına çıkar. Rüya sahibinin yakınlarını, arkadaşlarını, ırak veya yakın etrafını de dâhil etmek isteyeceği heyecanlı bir gelişme ile karşı karşıya geleceğine tabir edilir.

  Rüyada Tüfekle Hararet Etmek

  Bir şahıs şayet rüyası esnasında tüfekle hararet ettiğini görecek olursa araya kim girerse girmiş olsun, ne şekilde bir olay yaşanırsa yaşansın ikinci kez geri adım atmayacağı bir karar alacak ve bu mevzuda asla de taviz vermeyecek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin tutarlı bir şahıs olduğunu gösterir.

  Rüyada Hararet Ettiğini Görmek

  Rüyayı gören kişinin kesinlikle yolundan dönmeyen bir şahıs olduğuna bunu da etrafında göstermiş olarak bu yönüyle tanınır kimse vaziyetine gelmiş olacağına işaret eder. Kişi, ister pozitif olsun, ister olumsuz hissiyat ve fikirlerini yüksek sesle söylemiş olmaktan hiç çekinmeyecektir diye tabir edilir. Bu şahsın samimi ve yürekli kimse olduğu biçiminde değerlendirmeye tabi tutulur.

  Rüyada Tabancayla Hararet Etmek

  Rüya sahibinin hayata karşı duruşuna işaret eder ve şahsın kuvvetli bir yapısı olduğuna, öyle birinci malubiyetde derhal pes etmeyeceğine ve geri çekilmeyeceğine bilakis hayatın kendine attığı her tokatta çok daha kuvvetli biçimde ayağa kalkmış olmayı bilmiş olacağına delalet eder. Mücadeleci, doğrularında ısrarcı, muvaffakiyet için yaratılmış ve hiçbir vakit ümitsiz olmayacak bir kişinin varlığı ile açıklanır.

  in A