Rüyada ateşlenmiş olmak, rüya sahibinin, iş yaşamında meydana koyacağı planlar ve gerçeğe dönüştüreceği çalışmalar ile kazanç sağlayacağı muvaffakiyetler yardımıyla yeni işler ile ilgilenmiş olup yeni planları yaşama geçireceğine ve harika ve çok yüksek mevkilere terfi edileceğine delalet edilir. Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmaların beğenilmiş olması ile yeni fabrikalardan teklifler alarak meslek edindiği işte son derece büyük bir profesyonel olacağına yorumlanır.  Rüyada Devamlı Ateşlendiğini Görmek

  Rüyada devamlı ateşlendiğini gören şahsın, son derece sıkıntılı ve Yaradan katında haram ve günah olan işlere girmiş olup devamlı kötülük yapmış olacağına ve günah işlemiş olup son derece sıkıntılı vaziyetlere düşmüş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Uzun Müddetli Ateşlenmek

  Rüyada uzun müddetli ateşlenmiş olmak, rüya sahibinin, kendine iyi bakmış olmasından ve sağlıklı ve istikrarlı beslenmiş olmasından dolayı sağlığının harika bir halde olduğuna ve uzun seneler bu halde olacağına işaret edilir.

  Rüyada Hararetli Hasta Görmek

  Rüyada hararetli hasta görmek, iş yaşamında veya toplumsal yaşamta harika anlaşılmış olan ve sık sık toplumsal aktivasyonlara ve sefahatlara gidilen dost ile aranmış olun bozulmuş olacağına ve uzun bir vakit küs kalınacağına delalet edilir.

  Rüyada Hararetli Rahatsızlık Görmek

  Rüyada hararetli rahatsızlık görmek, rüyayı gören kişinin, yapmayı murad ettiği işler için başvurduğu resmi kurumlardan olumsuz cevap alacağına ve bu sebeple iş yaşamında son derece büyük ve geri döndürülmüş olamaz sorunlar ve meseleler yaşayacağına yorumlanır. Ayrıca, namaz ve oruç gibi ibadetleri boşlamış olmaya ve karışık bir biçimde sürdürmüş olmaya çalışmış olmaya tabir edilir.

  Rüyada Menenjit Görmek

  Rüyada menenjit görmek, rüya sahibinin, iş yaşamında ve aile yaşamında yapmayı murad ettiği hiçbir projeyi, çalışmış olmayı ve hayallerini gerçeğe dönüştüremeyeceğine ve son derece büyük bir hayalkırıklığı yaşayıp uzun bir müddet yaşamtan ilgiyi tümüyle keserek dünyadan kopuk bir yaşam sürmüş olacağına delalet eder.

  in A