Rüyada el içi görmek, manevi doğrultusu gelişmiş, kendisine olan akidesi tam, mücadeleci, azimli ve çalışkan olan bir kişiye yorumlanır. Rüya sahibinin meşakkatların başarma mevzusundaki kararlılığına, hırsına ve tüm imkanları kullanıp gerekeni yapma çabana işaret eder. Şahsın rüyası esnasında elinin açık olduğunu ve avucunun içinin rahatça görünmüş olabilir olduğunu görmüş olması, huzur ve basit bir yaşamı olacağı, avucunun kapalı olduğunu görmüş olması, zorluklarla geçecek bir yaşamının olacağı manasına çıkar.  Rüyada El Görmek

  Rüyada el görmek tek biçimde tabir edilmez, ellerin vaziyetine bağlı olmak suretiyle tabir edilir. Rüyayı gören kişinin genç ve bakımlı eller görmüş olması, sevinç, muvaffakiyet, mülk sahibi olmak ve makam maliki olmaya yorumlanırken, yaşlanmış ve çirkin eller görmek de tam aksi biçimde tabir edilir. Şahsın yaşamının ters doğrultuda ilerlemiş olması ve aksaklıkların meydana gelmiş olması manasına çıkar.

  Rüyada Lekeli Eller Görmek

  Rüyada lekeli eller görmek, rüya sahibinin geleceği noktayı ve makamı hiç bir şekilde hazmedemeyeceğine, dolayısıyla de bocalamış olma devirine girmiş olacağına ve tabir yerindeyse şımarık olacağına işaret eder.

  Rüyada Kanlı El Görmek

  Rüyada kanlı el görmek, iyi görülmemektedir, zorluk içine düşmeye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin doğru olmayan yollara girmiş olacağına, bu müddet içinde birçok şahısı kırmış olacağına ve üzmüş olacağına şöylece bir çok insanı kaybedeceğine delalet eder.

  Rüyada El Sıkışmak

  Rüyada anlaşmak, ara sıra küskünlüğü, kini ve nefreti bitirmiş olmaya kimi zaman da hasımının açık tarafını arama yaparak onu en zayıf anından ve en zayıf noktasından yakalamış olmanın peşinde olmaya işaret eder.

  Rüyada El Öpmek

  Rüyada el öpmüş olmak, iyiliğe ve hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bilhassa aile içindeki rahatının ve huzurunun yerinde olduğuna, anne ve babası olan kişinin iyi dileklerini alacak kadar güzel ve hayırlı işler yaptığına ve işlerinin sürekli denk gittiğine yorumlanır.

  in A