Rüyada ay tutulmuş olması görmek, umumilikle iyi tarafa yorulmuş olmaz. ay ve güneş tutulmuş olması şahsın uğrayacağı bir musibet ve soruna, yaşayacağınız bir zorluğa delalet eder. Kimi zaman da bu rüya esas yaşamda çok sevilmiş olan bir yöneticinin vefatına ya da vazifenden uzaklaştırılmasına; kimi bilginlere göre ise iyi bir insana iftira atılmış olmasına da tabir edilir.  Rüyada Ay Görmek

  Rüyada görmüş olunan ay değişik biçimlerde tabir edilir. Bu rüya ara sıra, şahsın ulaşacağı bir makama, başkanlığa ve yöneticiliğe, yetki sahibi olmaya, şahsa hizmet edecek bir bayana, işinde ulaşacağı yüksek derecelere, hiç ummadığı bir mevkiye ulaşmış olmasına, kimi zaman da gören şahsın akrabasına, kendisi neslinden gelmiş olacak son derece büyük bir kişinin olmasına, bereketle ve hayırla geçecek bir seneye delalet eder.

  Rüyada Ayın Secde Etmesi

  Rüyada ayın size secde erittiğini görmüş olmanız, devlet işine girmiş olarak burada son derece büyük bir mertebeye erişeceğinizin göstergesidir. Bu rüya görmüş olan kimse için çok hayra yorulması gereken bir rüyadır ve bu şekilde bir rüyayı gören, çok seyrek nasip olan son derece büyük bir makama gelir.

  Rüyada Ay İle Güneşin Çaba Etmesi

  Rüyası esnasında ay ve güneşin birbirileri ile çaba ettiğini ya da savaştığını görmek, etrafınızda bulunmuş olan iki büyük insanın atışma etmesine, derecesi yükselmiş ol iki şahsın birbirine karşı düşmanlık beslemiş olmasına, ara sıra insanlar arasında çıkmış olacak atışmalara, cemiyet arasına ara açan iki yüzlü bir kişiye tabir edilir.

  Rüyada Ayı Tuttuğunu Görmek

  Rüyada ayı tuttuğunu ya da yakaladığını görmüş olan kimse, çok güzel ve hayırlı bir kadınla evlenir. Bu rüya sahip olacağınız büyük bir mutlu edici bir sonuca, iş yaşamınızda tüm insanların takdirini ve hürmetini kazanmaya, çok bolluklu, bollukla geçecek bir yıla, şahsın tüm manalarda huzur ve saadet içerisinde olmasına, tüm sorunlardan feraha ermeye ve bütün isteklerin gerçeğe dönmesine de yorumlanır.  Kimi zaman da bu rüya terfiye ya da tayine delalet etmektedir.

  in A