Rüyada ayak kırılmış olması, istemiş olduğunuz bir yolculuğa çıkamayacağınızın ya da gitmiş oltuğunuz yerde kalmış olarak yerleşeceğinizin göstergesidir. Bu rüya sahibi bulunduğu şehri terk ederek pekçok yer dolaşır ve yeni insanlar tanır. Çıkmış olacağınız bir yolculuğunuzun hayırla sonuçlanacağına, dostlarınızdan bir kısmını terk edip onlardan gelip gitme işini keseceğinize kimi zaman da yaşadığınız yerin size göre hayırlı olmasına delalet eder.  Rüyada Ayak Başlamak

  Rüyada ayağını başlamış olan ya da başkasına bağlatan kimse bulunduğu işte sadakatle çalışmış olarak, iş maliklerine her zaman dürüst bir işçi olur. Bu rüya bilhassa sizlerin ayağınızı bağlayan şahısı tanıyorsanız, onunla uzun bir dostluk geçirmiş olacağınıza ve her zaman ona sadık olup beraber huzur dolu bir bağlantınızın olacağına tabir edilir.

  Rüyada Ayak Bileziği Görmek

  Rüyada görmüş olunan ayak bileziği şahsın malik olacağı çocuklardır. Bu rüya gören şahsın, şayet henüz evlenmemiş ise yakında izdivaç edeceğine ve çocuk maliki olacağına, haneli olan kimseler için çocuklarının gününü görmeye ya da çocuğu olmayanların ansızın çok çocuğu olacağına delalet etmektedir. Kimi zaman da bu rüya, bonkör ve hayırlı bir kocaya delalet etmektedir.

  Rüyada Ayak Çıkıntısı Görmek

  Rüyada ayak çıkıntısı görmek, hüzüne içine düşmüş olacağınız kedere; kimi mevzularda muvaffakiyetsiz olmaya, iş yaşamında gündeme gelecek olumsuzluklara, kötü bir kimse ile dost olmaya, vaktini boşamış ol harcamış olmaya ya da sorun yaşamaya delalete eder.

  Rüyada Ayak Kayması

  Rüyada ayağının kaydığını göre şahıs bir ıstırapa düşer ya da başına bir musibet gelir. Bu rüya pek iyi tarafa yorulmuş olmaz. Sizlerin kötülüğünüzü istemiş olan ve devamlı arka tarafınızdan konuşmuş olan, kötü niyetli bir şahsa ya da yaşayacağınız birtakım tatsız hadiselere da tabir edilir.

  Rüyada Ayağı İle Vurmak

  Rüyada ayağı ile vurmuş olmak, birisine vermiş olduğunuz lafı yerine getirmeyeceğinize, emanet hıyanet etmeye, ara sıra iyi bir vaziyetden kötü bir hale düşmüş olmaya, zengin kimseler için malı ile övünmeye, başka insanları küçümsemeye ve horlamış olmaya delalet eder.

  in A