Rüyada ayakkabı arama yapmak, çıkmış olacağınız bir yolculuktan son anda vazgeçmiş olacağınız veya değişmiş olan programlarınız sebebiyle yolculuk planınızı iptal edeceğinize işaret eder. Rüyada bir çift ayakkabı arama yapmak hayatınızda yoluna sokmak istemiş olduğunuz şeylerin hiç bir şekilde yoluna girmediğine de yorumlanır. Şahsın karışık hayatını sistemli hale getirmiş olmak için verdiği çabayı ve arayışların da simgesi olmak suretiyle yorumlanabilmektedir.  Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

  Rüyada ayakkabı yitirmek, aile ve iş yaşamınızdaki kaybetmiş oltuğunuz rahatı ve itimatı bir daha bulmuş olmaya ve daha huzur dolu, memnun bir hayat sürmüş olmaya delalet eder. Kaybetmiş oltuğunuz ayakkabı topuklu ise güzel bir bayanla tanışmış olacağınız, düz tabanlı bir ayakkabıysa hayırlı bir erkek kısmetle tanışmış olacağınız manasına çıkar. Çok sevmiş olduğunuz bir ayakkabıyı kaybettiğinizi görmüş olmanız ise, epeycedir görmek istemiş olduğunuz bir dostunuz veya eski bir dostunuz ile karşı karşıya gelecek, görüşmüş olacaksınız anlamına gelir.

  Rüyada Ayakkabı Giymek

  Rüyada ayakkabı giymiş olmak planladığınız bir yolculuğa kısa vadede çıkmış olacağınıza delalet eder. Giymiş olduğunuz ayakkabının hijyenik ve yeni olması, yolculuğunuz ile alakalı düşündüklerinizin gerçeğe dönüşeceği ve hayırlı bir yolculuk olacağına, lekeli ve eski bir ayakkabı giymiş olmak ise çıkmış olacağınız yolculuğunuzda değişik aksaklıklarla karşılaşacağınıza işaret eder. Yeşil renkli bir ayakkabı giymiş olmak bolluka, kara renkli bir ayakkabı giymiş olmak soruna, ak bir ayakkabı giymiş olmak ise içsel rahata tabir edilir.

  Rüyada Yırtık Ayakkabı

  Rüyada yırtık ayakkabı görmek umumi olmak suretiyle rahatsızlığa, vefata ve alacağınız üzücü havadislere işaret eder. Yırtık ayakkabı bununla birlikte haneli bir çiftin boşanacağının da işaretçisi olabilmektedir. Bağlantılarda yaşanan rahatsızlık ve mutsuzluk sebebiyle gündeme gelecek ayrılığa ve ayrılık sebebi ile gündeme gelecek duygu yüklü boşluğa delalet eder.

  Rüyada Ayakkabı Bulmak

  Rüyada ayakkabı bulmuş olmak, etrafınızın genişlemiş olacağına ve yeni arkadaşlıklar kurmuş olacağınıza işaret eder. Bulmuş olduğunuz ayakkabının yeni olduğunu görmek, kurmuş olacağınız dostlukların baki ve itimatlı olacağına, yıpranmış ve eski bir ayakkabı bulmuş olmak ise girmiş olduğunuz platformlarda sahip olacağınız menfaate yorumlanır.

  in A