Rüyada ayakkabı çalınması, size göre gerçeğe dönüştürmek istemiş olduğunuz bir yolculuğa çıkamamaya ya da yolculuk yapanlar için tez zamanda tekrar gelmek zorunda kalmış olmaya delalet etmektedir. Kimi zaman da bu rüya şahsın kuvvetten düşmüş olmasına, elindeki hizmetçisini yitirmeye, benzeri ile arasının açılmasının gerçekleşmesine, makamından indirilmesine de tabir edilir.  Rüyada Ayakkabı Çalmak

  Rüyada ayakkabı çalmış olan kimse bir şahsa kötülük yapar ya da onun elindeki malı zorlayarak gasp eder. Bu rüya kimi zaman da sizlerin yüzünden kimi işlerin ertelenmiş olmasına, yanınızda bulunmuş olan bir kişinin işlerini bozmuş olmaya, iş yaşamında uzlaşmazlıklara, müştereklerinden ayrılmış olmaya, yapacağı çalışmalarda muvaffakiyetli olamamaya ya da kendine atılmış olacak bir iftiraya delalet eder.

  Rüyada Ayakkabı Çalmış olan Şahıs Görmek

  Rüyada ayakkabı çalmış olan şahıs, değişik biçimlerde tabir edilir. Bu rüya ara sıra insanların hakkını alan, haram mal yiyen ya da insanlara kötülük yapmış olan bir kimsedir. Kimi zaman da bu rüya insanların çalışmasını çalmış olan bir hırsıza, size göre kötülük muhakeme eten bir kimse ile karşılaşacağınıza delalet etmektedir.

  Rüyada Ayakkabının Tekinin Çalındığını Görmek

  Rüyada ayakkabısının teki çalınan şahıs bir işi yarım bırakır ya da istediği neticesi sahip olamaz. Bu rüya şahsın kimi arzularının gerçekleşip kimilerinin ise gerçekleşmemesine, dini manada ibadetlerini eksik ve yarım yapacak olmaya, bir yolculuğa çıkmış olup tekrar gelmek zorunda kalmış olmaya kimi zaman da yolculuğa çıkmış olmak isterken karşısına gelen bir engel sebebiyle bunu yapamamaya delalet eder.

  Rüyada Ayağı İncitmeyen Nazik Bir Ayakkabı Görmek

  Bu şekilde bir rüya görmek, bayana, şahsın hizmetkarlarına, yanında çalıştıracağı işçilere, ara sıra iyi tabiatlı bir hanımla evlenmiş olmaya, kuvvet ve azamet kazanmaya, eline gelecek yüklü bir paraya, makam maliki olmaya tabir edilir.

  Rüyada Renkli Ayakkabı Görmek

  Rüyada yeşil ayakkabı dindar bir kadınla evlenmeye; kırmızı ayakkabı görsel özellikleri ön planda fakat iffetli bir hanıma; kara ayakkabı benzerinin asil bir insan olmasına; sarı ayakkabı evlenmiş olacağınız şahısda kimi hastalıkların bulunmuş olmasına delalet eder.

  in A