Rüyada ayakkabısını yitirmek, şahsın istediği bir şeye kavuşamamasına, epeydir çıkmış olmayı istek ettiği yolculuğu ertelemiş olmak zorunda kalmış olmasına, iş yaşamında yaşayacağı kimi meşakkatlara, birtakım kimselerle görüşmüş olmayı kesmiş olmasına, yakında yakınlar içinde çıkmış olacak düşmanlıklara, kimi zaman da kendine elverişli olmayan bir kadınla evlenmiş olmasına ya da benzerinin hayırlı bir insan olmamasına delalet eder.  Rüyada Kaybetmiş olduğu Ayakkabısını Bulmak

  Rüyası esnasında kaybetmiş olduğu ayakkabısını bulmuş olan kimse tam ümidini kesmişken istediğine nail olur. bu rüya, kimi zaman da ziyadesiyle sevinç duyacağı bir bilgi almaya, son derece sevindirici kimi haberlere, nimetlerin çoğalmış olmasına şansın artmasına, çok talihli ve güzel bir evreye, derecenin yükselmiş olup çevresinden takdir görmüş olmasına delalet eder.

  Rüyada Ayakkabı Bağı Görmek

  Rüyada ayakkabı bağı gören şahsın üstüne büyük bir sorumluluk yüklenir. Bu rüya, yakında kimi zorluklarla karşılaşacağınıza ya da birtakım sorunlar yaşayacağınıza; şayet sabrederseniz bu sorunların yerini mutluluğa ve ferahlığa bırakmış olmasına delalet etmektedir. Ayakkabısının bağını çözenin sıkıntıları ve meseleleri de teker teker çareye kavuşur.

  Rüyada Ayakkabısının Tekini Kaybetmek

  Ayakkabısının tekini kaybeden kimsenin yaşamında sevinçların yanında mutsuzluklar da olur. bu rüya kimi zaman da arzularınızın bir kısmının gerçekleşip bazılarını9n ise gerçeğe dönüşmeyeceğine tabir edilir. Kimi zaman da bu rüya, eşinizle ikinizin arasında ufak tartışmaların yaşanmasına ve aile yaşamında ortaya çıkacak kimi tatsız vaziyetlere da tabir edilir.

  Rüyada Başkasının Ayakkabısını Giymek

  Rüyası esnasında başkasının ayakkabısını giymiş olan kimse, şayet o şahısı tanıyorsa onunla beraber yolculuğa çıkar. Kimi zaman da bu rüya sizlerin o kişinin fıtratında olmanıza, onun mesleğini devam ettirmenize, harika arkadaş olup devamlı görüşmüş olmanıza, o kimsenin sırlarına vakıf olmaya delalet etmektedir.

  Rüyada Camide Ayakkabılarını Kaybetmek

  Camide kaybedilen ayakkabılar, manevi manada yetersizliklere, ibadetlerinizi tam olmak suretiyle yapmış olmamanıza, maneviyattan kopup dünyaya meyletmiş olmaya delalet etmektedir. Kimi vaziyetlerde bu rüya istedikleriniz için dua etmeniz gerektiğini göstermiş olan ve uyarıcı mahiyeti olan bir rüyadır.

  in A