Rüyada ayçekirdeği görmek, rüya sahibinin kendine hiç hayrı dokunamayacak işlere veya bu şekilde şahıslara inanmış olması sebebi ile düş kırıklığı yaşamakla kalmayacağına bununla birlikte boş yere yere vakit, nefes ve para harcamış olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin günlerini çıkar getiremeyecek, yalnız emeğine ve uğraşına yazık edecek kimi vaziyetlerin üstüne giderek geçirmiş olacağına ama neticesinde ziyan edeceğine delalet eder.  Rüyada Ayçekirdeği Yemek

  Rüya sahibinin kendisisi ve geleceği ismine daha yararlı işler yapmış olması eline gelen fırsatları daha güzel değerlendirmeye tabi tutması ve değerini daha güzel bilmiş olması gerektiğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine keyif vermeyen, hiçbir gayesi olmayan, tüm gün hanede oturmuş olan şahıslardan kendine olumlu netice vermeyeceği manasına çıkar.

  Rüyada Ayçekirdeği Satmış olun Almak

  Rüyası esnasında ayçekirdeği satmış olun almış olduğunu gören şahsın kar getirmiş olmayacak işlere heveslenmiş olarak, o işlere sermaye gömmüş olacağına ve bu halde da maddi kuvvet kaybedeceğine delalet eder. Bu rüya, bu günlerde yatırımda bulunmuş olmak veya yeni iş teşebbüsleri yapmış olmak istemiş olan rüya maliklerine ikaz niteliği taşımaktadır da denebilir.

  Rüyada Ayçekirdeği Tarlası Görmek

  Bu rüya müspet neticelere işaret eder ve rüya sahibinin işlerinde verimin artacağı biçiminde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin az bir sermaye ile gireceği işten kar sahip olarak, işlerini genişleteceğine ve karlı ticaret yapmış olacağına delalet eder.

  Rüyada Ayçekirdeği İçi Görmek

  Rüya sahibinin basit yoldan ve helal biçimde ekmek kazanç sağlayacağı ve yaşamını çok huzur biçimde idame ettireceği biçiminde tabir edilir. Basit ve rahatlık içinde gündeme gelecek bir yaşama ulaşmaya işaret eder.

  Rüyada Ayçekirdeği Kabuğu Görmek

  Rüyayı gören kişinin amaçlarına ve hayallerine yalnız çalışmış olarak, didinmiş olarak ve çaba harcayarak ulaşmış olabileceğine, yalnızca istemiş olmanın veya muhakeme etmenin yetmeyeceğine işaret eder. Sevinç getirmiş olmayacak düşlere kapılmış olmak anlamına gelir.

  in A