Rüyada aydınlık görmek, dertlerin bitmiş olması biçiminde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşamının ve işinin kuvvetinin yolunda gideceğine, amaçlarının mutlu edici bir sonuca ulaşmış olacağına, dualarının makbul sayılacağına, içine düştüğü kötü hallerden zorlanmış olmadan ve kolayca çıkmış olmaya başlamış olacağına işaret eder. Kurtuluşa yorumlanır ve şahsın karşısına gelen engellerin yok olacağına, talihinin yaver gideceğine, kısmetlerinin teker teker karşısına çıkacağın ve karşısına çok güzel ve hayırlı kapılar açık hale getirilerek onu rahata götüreceğine yorumlanır.  Rüyada Aydınlık Oda Görmek

  Rüyada aydınlık oda görmek, rüyayı gören kişinin huzur bir hayata ereceğine, arama yaptığı gönül benzerini bulmuş olacağına, onunla beraber uzun soluklu olacak bir aile yaşamının birinci adımlarının atılmış olacağına delalet eder.

  Rüyada Aydınlık Hane Görmek

  Rüyada aydınlık hane görmek, ev içinde geçirilen zevkli ve memnun günlerin bir yaşayacağına, ev içinde büyük problemlerin ve uzlaşmazlıkların çıkmayacağına, bütün problemlerin tatlılıkla ve tez zamanda halledileceğine yorumlanır.

  Rüyada Aydınlık Yol Görmek

  Rüyada aydınlık yol görmek, kararsızlıktan feraha ermeye, işlerini yoluna sokmaya, muvaffakiyet ve zafer sahip olmaya işaret eder. Rüyayı gören şahsın, keyfini bozan ve üzülmüş olmasına sebep olan dertlerinden feraha ererek kendisini işine vermiş olacağına ve kazanımlarını arttırıp, makamını da yükselteceğine yorumlanır.

  Rüyada Aydınlık Gece Görmek

  Rüyada aydınlık gece görmek, şahsın isminden her daim verdiği desteklerle bahsettireceğine, yaptığı işlerden yana ruhsal doyum duymuş olacağına ve isminin yürümüş olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi gönülden yaptığı hayırlı yardımıyla iyi dilekleri alacak anlamına gelir.

  Rüyada Aydınlıktan Karanlığa Geçmek

  Rüyası esnasında aydınlık bir yerden karanlığa geçtiğini gören şahsın, yaşamının içinden çıkılamayacak duruma geleceğine, işlerinin ve sisteminin bozulmuş olacağına, keyifinin, keyfinin ve rahatının kaçacağına şöylece çektiği hüzün ve sorun sebebi ile hastalanıp yataklık olacağına ve hanene kapanacağına yorumlanır. Kötü bir evrenin geleceği manasına çıkar.

  in A