Rüyada ayıdan kaçmak, fırsatları tepmek manasına çıkar. Rüyayı gören kişi karşılaşacağı ve yaşamını değiştirmiş olacak fırsatları tepip var yaşantısına devam edecektir. Rüyada görmüş olunan ayı talih ve fırsat getirir. Şayet rüyada ayıdan kaçıyorsa şahıs, bu talihini iyi kullanamaması manasına çıkar. Yalnız rüyayı gören kişi sabır ve cesareti ile tekrar bu fırsatları yaratabilecektir. Bu sefer bu talihini kullanabilecektir.  Rüyada Ayı Kovalamış olması Görmek

  Rüyada ayı kovaladığını görmüş olan kişi, şenlikli, krallara layık bir düğün yapacaktır. Tüm insanların imreneceği, gün geçtikçe konuşulacak bir evlilik gündeme gelecektir. Rüyayı gören kişinin sevgilisi yok ise tez zamanda güzel bir talih bulacaktır. Bu şahısı aile büyüğünden birinin bulmuş olması yüksek bir ihtimaldir. Yalnız rüyayı gören kişi bu şahısı beğenecektir.

  Rüyada Ayı Görmek

  Rüyada ayı görmek, arkadaş görünümlü hasımlara işaret eder. Rüya maliki, etrafındaki insanlara dikkat etmelidir. Kendine çok yakın olan, dostluk göstermiş olan şahıslar gizliden gizliye rüyayı gören kişinin kuyusunu kazacaktır. Şahıs bu şahısdan son derece büyük ziyanlar görecektir. Bu şahısların kim olduğunu bulmuş olmak imkan dahilinde olmayacaktır yalnız belli bir müddet sonra onlar da pes edecektir.

  Rüyada Arıdan Kaçmak

  Rüyada arıdan kaçmak, fakirliğe işaret eder. Rüyayı gören kişi parasını ve mallarını kaybedecektir. Şahıs için üzüntülü zamanlar yakındır. Rüyayı gören kişi bilhassa tembelliği ile ün salacaktır. Üşengeç tavırları maddi zorluk çekmesine sebep olacaktır. Ayrıyeten rüyada arıdan kaçtığını görmüş olan kişi, etrafı ile harika anlaşmış olamaz.

  Rüyada Ayıdan Korkmak

  Rüyada ayıdan korktuğunu görmüş olan kişi, tanımadığı bir şahısı akrabasına katacaktır. Bahse konu olan insan ile bir kişisel problem sebebiyle devamlı aile içinde yer alacak ve içli dışlı olunacaktır. Bu şahıs yüzünden aile içinde tartışmaların yaşanması muhtemeldir. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada ayıdan korkan kimsenin özgüveni kırılır, başka insanların maskarası olur.

  in A