Rüyada ayna kırılmış olması, kötü havadislere işaret eder. Rüya maliki, bu günlerde bir bayanın ölümü havadisini alım yapacaktır. Eşin ölüm havadisi gelmiş olması de muhtemeldir. Benzerinin ölümü rüyayı gören kişi için oldukça ıstıraplı günler yaşamasına sebep olacaktır. Rüyada aynanın kırıldığını görmüş olan kişi, yaşamında oldukça zor günler geçirecektir, manevi cepheden ciddi ziyan alacak ve psikolojik zedelenmiş olma meydana gelecektir.  Rüyada Kırık Ayna Görmek

  Rüyada kırık ayna görmek, şansızlıkla tabir olunur. Rüyayı gören kişinin son vakitlerde girişeceği işler yolunda gitmiş olmayacak, muvaffakiyetsiz neticeler alım yapacaktır. Umut bağladığı hadiseler gerçekleşmeyecektir. Rüyayı gören kişinin üstünde bir uğursuzluk olacaktır ve etrafındaki insanları da etkileyecektir. Rüyada kırık ayna görmek kimi zaman da eşin ölümüne tabir edilir.

  Rüyada Ayna Görmek

  Rüyada ayna görmek, düşünce ve gurur ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi yapacağı işlerle kendisisi ile gurur duyacaktır. Hayallerini gerçekleştirebilmek için lazım adımları atacaktır. Rüyada aynaya bakarken kendini halsiz, solgun görmüş olan kişi, sorunlarla boğuşacaktır. Yaşamında ters giden kimi şeyler olacaktır. Yalnız kendini çok güzel görmüş olan kimse, memnun olacağı hadiseler yaşarmış ol.

  Rüyada Ayna Kırmak

  Rüyada ayna kırmış olmak, beceriksizlikle tabir olunur. Rüyayı gören kişi kendisi beceriksizliği ile istediği şeyleri gerçekleştiremeyecektir. Dolayısıyla kendine küsecektir. İnsanların kendisisi hakkında neler hayal ettiğini kendine dert eder. Başarısız olmaları kendine olan itimatını de zedelemiş olacak ve bundan sonra tüm işlere girerken bir korku olacaktır. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada ayna kırmış olan kimse, akrabasından birinin ölüm havadisini alım yapacaktır.

  Rüyada Cam Kırılmış olması Görmek

  Rüyada camı şayet rüyayı gören kişi kendisisi kırmış ise, hüzünlü havadislerin aheste aheste bitmiş olacağına, parasal endişelerden kurtuluşa ereceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişi rüyası esnasında cam parçaları topladığını görmüş ise, azıcık yaralayıcı lafların içinde olacaktır. Kişi, kendisi yaptığı bir kusurunun karşılıkını ödeyecektir. Bu hale hazırlıklı olmalıdır.

  in A