Rüyada aynada kendisini görmek, rüyayı gören kişinin kendisi yaptığı tutumlar sebebiyle kötü durumla karşılaşması ve pişmanlık duymuş olması manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin aynada kendini görmüş olması, kendisisi ile yüzleşmesi ile tabir olunur. Vicdan muhasebesi yapmış olacak olan şahıs, yaptığı yanlış hareketlerin idrakine varıp pişmanlıkları ile yaptıklarını düzeltmiş olması gerekecektir. Diğer yandan rüyayı gören kişi için yeni bir etraf ve yeni arkadaşlar edinmiş olmaya tabir edilir.  Rüyada Aynada Kendisini Değişik Görmek

  Rüyada aynada kendini değişik görmüş olan kişi, çevresinden kimi şeyleri saklayacaktır. Rüyayı gören kişi insanlara gerçek yüzünü göstermiş olmayacak ya da yaptığı bir şeyin utançlık duyurması nedeniyle gizlenmiş olmasını sağlayacaktır. Adice tutumlarda bulunmuş olacak, insanların gözünde küçülmüş olmasına sebep teşkil edecek hareket ya da hadiseler gerçekleşecektir. Yalnız rüyayı gören kişi bu yaptıklarından ötürü huzursuz olmayacaktır.

  Rüyada Aynada Kendisini Şişman Görmek

  Rüyada aynada kendisini şişman görmek, kendini üstün görmüş ve öbür insanlardan üstün tutmak manasına çıkar. Rüyayı gören kişi kendini etrafında önem derecesi yüksek bir şahsiyet olmak suretiyle görünmüş olmak için her yolu deneyecektir. Yalnız insanların fikirlerine kıymet vermez ve kendisi istediğinin olması için onlara tavır gösterir.

  Rüyada Aynada Kendisini Kel Görmek

  Rüyada aynada kendisini kel görmüş olan kişi, özgüvenini kaybeder. Yaşamış olduğu olumsuzluklar, üzer üzere talihiz hadiseler rüyayı gören kişinin kendine olan itimatının azalmış olmasına ve kimi işlerden kaçmasına sebep olacaktır. Rüyayı gören kişide beğenilmiş olmama korkusu oluşacaktır. Yalnız rüyayı gören kişi huzur olmalıdır. Etrafındaki insanlarca sevilmiş olan ve beğenilmiş olan bir şahısdır. Rüyayı gören kişinin alçakgönüllülüğü, saflığı bu şekilde muhakeme etmesine yol açma işini gerçekleştirecektir.

  Rüyada Aynada Kendisini Sakallı Görmek

  Rüyada aynada kendisini sakallı görmek, rahatsızlığa işaret eder. Rüyayı gören kişi bu günlerde bir huzursuzluk geçirmiş olacak ve bu rahatsızlık psikolojik olmak suretiyle rüyayı gören kişiye ciddi ziyan verecektir. Sorun ve dertler şahsın yaşamında bunalımlı bir evreye girmiş olmasına neden olacaktır. Bu devir oldukça uzun sürmüş olabilir.

  in A