Rüyada ayran görmek güvenilir ve çalışkan kimseye delalet eder. Bu şahıs kazandığı paranın hakkına düşeni veren, işini layığı ile yerine getirmiş olan kimsedir. Rüyası esnasında ayran görmüş olan kimse çocuklarının boğazından haram lokma geçmemesi için gece gündüz çalışmış olan ve çalışkanlığı yardımıyla çalışmasının bedelini alan şahıs olmak suretiyle yorumlanır. Talih manasına da gelir. Rüyada ayran görmek başka yerlerden daha güzel koşullarda ve daha güzel bir maaşa eskisinden farklı bir iş teklifi alım yapmak biçiminde tabir edilir. Rüyayı gören kişi gerçek arkadaşlara maliktir, yaşamında ne vakit tökezlemiş olsa hep bu arkadaşlar yardımıyla doğrulur ve bir daha ayağa kalkar.  Rüyada Ayran İçmek

  Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisisi gibi kalbı zengin, yüreği pak şahıslar olduğuna delalet eder. Rüyası esnasında ayran içtiğini görmüş olan kimse kendisisi için hayır getirecek yeni işlere atılmış olacak, yiyip içeceği şeyleri ve gelirini de çoğaltmış olacak anlamına gelir.

  Rüyada Ayran Dökmek

  Müsrif şahıs olmak suretiyle yorumlanır. Rüyası esnasında ayran dökmüş olan şahsın malını lüzumsuzca harcadığına ama sonradan çok pişman olup darlığa düşmüş olacağına işaret eder.

  Rüyada Ayran Dağıtmak

  Rüyayı gören kişinin yapacağı bir hayırlı bir işe yorumlanırken bununla birlikte mülkünden ve parasından kimi kişilere hisse vereceği manasına çıkar.

  Rüyada Ayran Yaptığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı hayırlı ve sonu hijyenik bitmiş olacak olan gönül işine işaret eder.

  Rüyada Ayran Almak

  Rüyada ayran almış olduğunu görmek iyi görülmemektedir. Ayranı satmış olun alım yapmak da birisinden alım yapmak da aynı biçimde yorumlanır. Rüyayı gören kişi için sorunlu ve zor günlerin gelmiş olması ve sıhhat problemleri ile karşılaşması olmak suretiyle değerlendirmeye tabi tutulur.

  Rüyada Ayran İkram Etmek

  Rüyayı gören kişinin iyi ve kötü günde yanında olan gerçek bir arkadaş veya komşu edineceği biçiminde açıklanır. Bu arkadaş veya komşu aile kadar yakın kimse olmak suretiyle tanımlanır.

  in A