Rüyada ayva bitkisi görmek, büyük talih ve uğur manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin yaşamının mükemmel ve şahane geçeceğine,her istekinin yerine gelmiş olacağına, bankada önem derecesi yüksek düzeyde parasının, ansızın çok hanenin ve otomobilinin ayrıyeten kendine bereket, bolluk, bir ömür kazanç getirmiş olacak bir işinin olacağına yorumlanır. Rüyada ayva bitkisi görmek, ticaret ehli ve işin ustası olan bir şahsın varlığı ile açıklanır. Bu vesileyle şahsın hiç kesilmeyecek bir geliri olacağı ve ömrü boyunca hiçbir vakit yokluğa düşmeyeceği değerlendirmesi yapılır.  Rüyada Ayva Bitkisinden Ayva Toplamak

  Rüyası esnasında ayva bitkisinden ayva topladığını görmüş olan kimse çok gezmiş olan kimse demektir.Rüya maliki, gerek işinden ötürü gerekse sevdiği ve yeni yerler görmek arzusundan olması sebebiyle yerinde durmayan, devamlı gemi, uçak veya otobüsle seyahate çıkmış olan şahıs olmak suretiyle tasvir edilir.

  Rüyada Ayva Görmek

  Rüyada ayva görmek, seyyah olan bir şahsa delalet eder. Devamlı seyir halinde ve göçebe olan bir şahsın varlığı ile açıklanır. Bununla birlikte güzellik ve hayır bulmuş olmaya, fakirlikten feraha ermeye ve daimi bir bolluğa delalet eder.

  Rüyada Ayva Yemek

  Rüyada ayva yemek, iyi görülmemektedir. Büyük bir acıya ve badireye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin taşıyamayacağı kadar büyük bir acı yaşayacağına ve yıkılacağına yorumlanır. Gözyaşı ve ıstırap manasına çıkar.

  Rüyada Ayva Kompostosu Görmek

  Rüyada ayva kompostosu görmek, işlerin hafifleyeceği, yoluna gireceği, kazanç kapılarının teker teker açık hale geleceği ve problemlerin çözülmüş olarak yaşamın rahatlayacağı biçiminde tabir edilir. Hayatın güzelleşmiş olacağına ve huzur dolu günlerin geleceğinedelalet eder.

  Rüyada Ayva Satmış olun Almak

  Rüyası esnasında ayva satmış olun almış olduğunu gören şahsın çocuk maliki olacağı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin büyüdüğünde erkekleri arkası sıra koşturmuş olacak ve tabir yerindeyse çok canlar yakmış olacak güzellikte bir kız çocuk maliki olacağı değerlendirmesi yapılır.

  in A