Rüyada ayva yemek, bir rahatsızlık ile alakalı sorun yaşayacağınıza veya yakın hısımlarınızdan birinin rahatsızlık havadisini alacağınıza delalet eder. Ayrıyeten rüyada yemiş olduğunuz sarı renkteki olgunlaşmış ayva ciddi bir rahatsızlığın işaretçisidir. Ham ayva yediğinizi görmüş olmanız ise sizi üzmüş olacak bir bilgi alacağınıza işarettir. Sezonunda yemiş olduğunuz ayva, cemiyet içinde kazanacağınız saygınlığa, itibara ve ticari manada kazanılacak paraya delalet etmektedir.  Rüyada Ayva Bitkisi Görmek

  Rüyada ayva bitkisi görmek, hastalıkların iyileşmiş olması veya hasta olan birinin şifa bulmuş olması olmak suretiyle tabir edilir. Çevrenizde, ailenizde ya da sizlerin yakındığınız bir hastalıktan feraha ereceğiniz manasına gelmiş olan bu rüya geneli vakit şifa işaretçisidir. Rüyada görmüş olunan ayva bitkisinin ayva ile dolu olduğunu görmek, kazancınızın ve rızkınızın artış göstereceğine, yaprakları dökülmüş ve meyvesiz bir bitki görmüş olmanız ise sahip çıkdığınız bir maldan yana ziyan edeceğinize işaret eder.

  Rüyada Ayva Reçeli Yemek

  Rüyada ayva reçeli yediğinizi görmüş olmanız, sizi çok sevindirmiş olacak bir gelişmeye tanık olacağınıza, sevmiş olduğunuz insanlarla alakalı gündeme gelecek pozitif gelişmelerin sizlerin de yaşamınızı pozitif doğrultuda etkilemiş olacağına işaret eder. Bununla birlikte kimi rüya yorumcularına göre de rüyada ayva reçeli yemek basit sahip olulacak rızka da işaret etmektedir.

  Rüyada Ayva Kompostosu İçmek

  Rüyada ayva kompostosu içmek henüz evlenmemiş rüyayı gören kişi için bu günlerde iyi bir nasiple yapacağı memnun bir evliliğe, haneli şahıslar için ise size iyiliği dokunacak birinin yaşamınızda yer alacağına işaret eder. Rüyada içtiğiniz ayva kompostosunun tadını beğendiyseniz bir yolculuğa çıkmış olacağınıza, ayva kompostosunun tadını beğenmediyseniz ise hoşlanmadığınız bir konuku ağırlamış olacağınıza delalet etmektedir. Rüyada kendinizi ayva kompostosu yaparken görmüş olmanız, iş hayatınızda emeklerinizin ve çalışmanızın bedelini fazlasıyla alacağınıza, hayal ettiğiniz mertebeye ulaşmış olacağınıza tabir edilir. Ayva kompostosunu yapılırken görmüş olmanız ise, ticaretle uğraşan şahıslar için yeni ortaklık uzlaşmalarının yapılmasına, çalışmış olan şahıslar için ise memuriyet makamına yükselmiş olmaya tabir edilmektedir.

  in A