Rüyada ayva görmek şifa bulmuş olmaya, huzura ve rahata ulaşmaya, hak yoluna dönmüş olmaya veya hak yolunda olmaya, meslek yaşamındaki yükselmelere, iş yaşamındaki muvaffakiyet ve zaferlere işaret eder. Sıhhat problemleri olan bir şahıs rüyası esnasında ayva görecek olursa bu şahıs ivedi vakitde sıhhatine kavuşur. Hanesiz birisi hane maliki olur, yokluktan ve borçtan beli bükülmüş olan bolluğa kavuşur, haneli şahıslar çocuk maliki olur, henüz evlenmemiş şahıslar kısmetlerine kavuşur. Rüyada ayva görmek herkes için bir yerde muhakkak faydası olacak bir olay yaşamaya işaret eder. Rüyada ayva görmek ara sıra şahsın gideceği yol olmak suretiyle da yorumlanır. Bu yol uzun, sıkıcı ve huzursuzluk verici olsa da neticesinde ferahlık var diye yorumlanır. Sarı ayva iyi görülmemektedir, sağlık sıkıntısı manasına çıkar, yeşil ayva ise daha vakti gelmiş olmamış talih anlamına gelir.  Rüyada Ayva Yemek

  Rüyada ayva yemek tek biçimde tabir edilmez. Kimi rüya tabirleri ayva yemiş olmanın iyi olmadığını, rüyayı gören kişinin çok düşkün olduğu birinin vefat edeceğini söyler. Rüyada ayva yemek hamile bir bayan için hayra yorulur sağlıklı ve şirin bir bebek doğuracağı manasına çıkar. Sağlık sıkıntısı olan şahıs ayva yerse iyi olacaktır.

  Rüyada Ayva Satmış olun Almak

  Rüyada ayva satmış olun almış olduğunu görmüş olan kimse sevindirici bir çocuk maliki olacak anlamına gelir.

  Rüyada Ayva Bitkisi Görmek

  Bir şahıs rüyası esnasında ayva bitkisi görecek olursa bu o rüyayı gören kişinin çevresinde kendisi için zararlı birine delalet etmektedir. Rüyada ağaçtan ayva toplarsa hayır getirecek bir iş için yola düşecek, bu işten de büyük bir kar elde edecektir.

  Rüyada Ayva Reçeli Görmek

  Rüyada ayva reçeli görmek şahsın yorulmuş olmadan, emek harcamış olmadan elde ettiği para anlamına gelir. Bu şahsın oturduğu yerde eline gelen bir kazancı vardır.

  in A